صلاحیت ۴۳ نفر از داوطلبان شورای شهر سوادکوه تائید شد

ساری – ایرنا - فرماندار شهرستان سوادکوه گفت که صلاحیت ۴۳ نفر از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای شهرهای پلسفید، زیراب و آلاشت تائید شده که معادل ۵۸ درصد کل ثبت نام شدگان است.

عین الله طالبی اتویی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، آمار افرادی که داوطلب نامزدی شده بودند ، ۷۳ نفر اعلام کرد و افزود : سه نفر از ثبت نام شدگان در همان ابتدا انصراف دادند و یک نفر هم فوت کرد.

وی توضیح داد : ۱۹ نفر از افرادی که تایید صلاحیت شدند ، داوطلب نامزدی شورای شهر پلسفید هستند. برای شورای این شهر ۲۹ نفر داوطلب نام نویسی کرده بودند.

فرماندار سوادکوه با اعلام اینکه ۱۵ نفر هم برای نامزدی شورای شهر زیراب تایید صلاحیت شدند ، مجموع ثبت شدگان این شهر را هم ۲۸ نفر اعلام کرد.

وی آمار تایید صلاحیت شدگان شهر آلاشت را هم ۹ نفر اعلام کرد و گفت که در این شهر هم ۱۶ داوطلب نامزدی ششمین دوره شورای اسلامی شهر شده بودند.

طالبی از داوطلبان رد صلاحیت شده که اعتراض دارند خواست تا در مدت زمان قانونی باقی مانده نسبت به اعتراض مکتوب خود در هیات های نظارت اقدام کنند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود.

شورای اسلامی شهرهای پلسفید، آلاشت و زیراب هر کدام پنج کرسی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha