آیت الله اختری بر ضرورت هم‌صدایی با گروه‌های حامی فلسطین تاکید کرد

تهران - ایرنا - مشاور رییس جمهوری و رییس کمیته حمایت انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری بر ضرورت انجام اقداماتی برای هم صدایی با جمعیت‌ها و گروه‌های حامی فلسطین در کشورهای مختلف در روز جهانی قدس تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد حسن اختری روز شنبه در نشست جمعیت دفاع از ملت فلسطین با حضور سازمان‌ها و فعالان حامی فلسطین و قدس شریف به مناسبت روز جهانی قدس در خبرگزاری قدسنا گفت: حرکت دفاعی و پشتیبانی مردم کشورمان از مردم فلسطین به صورت شعارها، پوسترها، پلاکاردها و برنامه های رسانه‌ای بسیار ارزشمند است.

مشاور رییس جمهوری و رییس کمیته حمایت انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری افزود: از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط خواسته‌ایم که برنامه‌هایی را برای روز قدس در جهت زنده نگهداشتن این شعار انجام دهند تا همه مردم در سراسر کشور یک صدا ابراز انزجار و تنفر از رژیم اشغالگر را انعکاس دهند و از قدس و مساله فلسطین و فلسطینیان برای تداوم راهشان تا آزادی کامل فلسطین حمایت کنند.

آیت‌الله اختری با ارائه پیشنهادی گفت: از حالا برای سال آینده فکر کنیم تا با همکاری چندین نهاد و وزارتخانه یک فیلم خوب، زنده و جدید در مورد مساله فلسطین و انتفاضه و آزادی قدس تهیه شود تا سال آینده در روز قدس پخش شود و هزینه‌هایی که از طریق سرمایه گذاری انجام شود، باز می‌گردد، این اقدامات بسیار مهم است و در سطوح مختلف می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

وی تصریح کرد: الان در داخل کشور اقدامات خوبی انجام می‌گیرد که جای تقدیر دارد اما در حدی که نظر حضرت امام(ره) بوده مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشته‌اند، نتواسته در جامعه انعکاس داشته باشد.

آیت الله اختری با بیان اینکه ان شاء الله ثمرات این اقدامات پیروزی نهایی باشد که زوال اسرائیل است، گفت: باید با کمک فلسطینیان در کشورهای مختلف، مراکز و جمعیت‌های فعال در را در سطح بین الملل هم صدا کنیم که این امر از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی امکانپذیر است و می‌تواند در مقابله با رژیم صهیونیستی موثر باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha