۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 84314925
۰ نفر

برچسب‌ها

 مجوز مرکز شتاب‌دهنده‌ کسب و کار گردشگری البرز صادر شد

کرج - ایرنا - سرپرست‌ معاونت گردشگری البرز از موافقت با صدور مجوز اولین مرکز شتاب‌دهنده کسب و کارها و تجاری‌سازی گردشگری با همکاری بخش خصوصی در این استان خبر داد.

 مرتضی نیک‌رو روز شنبه  به ایرنا گفت : در نشستی که با حضور نماینده واحد حقوقی، حراست، مسوول بازاریابی و تبلیغات و کارشناسان اداره‌کل  میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان برگزار شد با راه‌اندازی مرکز شتاب‌دهنده گردشگری موافقت  به عمل آمد.

وی ادامه داد :مقرر شد مدیریت وب‌سایت‌های کسب و کار، وب‌اپ‌ها و اپلیکیشن‌های گردشگری تحت نظارت و ضوابط کسب و کارهای مجازی  در وزارت‌ میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی  انجام شود.
نیک رو  بیان داشت: در عصر حاضر زمینه شکوفایی ظرفیت‌های گردشگری با ظهور ایده‌های نو در فضای مجازی میسر بوده بنابراین آغاز فعالیت اولین شتاب‌دهنده گردشگری استان و مدیریت و رصد فنی فضای مجازی  می‌تواند علاوه‌بر تسهیل امور نظم و امنیت لازم را نیز فراهم کند.
وی  با اشاره به توانمندسازی و شتاب‌دهی کسب و کارهای نوپا در کنار حمایت از شیوه‌های سنتی افزود: استفاده از شبکه گسترده اینترنت و فضای مجازی راه‌گشای فعالیت‌ها و همچنین موجب تحقق اهداف کسب و کارهای گردشگری استان خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha