۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84314907
۰ نفر

برچسب‌ها

الگوهای تربیتی را به دانش آموزان معرفی کنیم

کرج- ایرنا- فرمانده سپاه استان البرز گفت: الگوهای تربیتی را به دانش آموزان معرفی کنیم که درا ین راه معلمان و اجرای طرح تربیت محله محور نقش موثری دارند.

سردار سید یوسف مولایی روز شنبه در نشست انعقاد تفاهم طرح تربیت محله محورکه درآموزش و پرورش برگزار شد،افزود: هر کشوری برای اسطوره سازی به کودکان، نوجوانان و جوانان خود افسانه های تاریخی همانند پتروس دارد اما درایران ما امام و شهدا را داریم که می توان ازآن الگو گرفت.

وی با اشاره به اینکه در سه عنصرتعلیم ، تعلم و معلم ، معلم جایگاه برجسته و با عظمتی دارد، خاطرنشان کرد: دشمن از این فرمول استفاده کرده و ما نیزباید این سه عنصر را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: ما آموزه ها و آموزگار را داریم ولی درانتقال و تبیین مشکل داریم که امروز همانند روزهایی که معلمان برای دفاع از جنگ به جبهه آمدند ما نیز امروز به کمک تعلیم و تربیت دراجرای طرح تربیت محله محورآمده ایم.

وی بیان داشت: باید با همکاری دراین جهاد که ما را با عقب ماندگی سنواتی انباشت نیازها روبرو کرده مقابله کنیم.

مولایی ادامه داد: امروز ما سرباز حوزه تعلیم و تربیت هستیم تا درتبیین و انتقال اهداف تربیت محله محورکمک کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش هدفمند دشمن دقیقا روی نقطه ضعف مسلمانان است، اضافه کرد: باید از ظرفیت های دولتی و غیر دولتی استفاده کرد.

وی عنوان کرد: در جامعه نیاز به تمدن سازی داریم که یکی از مراحل آن انسان سازی است که دراین راستا باید از ظرفیت فضای استفاده کرد.

فرمانده سپاه استان البرزگفت: زمانی محل آموزش به دانش آموزان مدرسه بود اما امروز دانش آموزان درفضای مجازی آموزش می بینند که باید ازآن درمسیر اجرای این طرح بهره گرفت.

وی درادامه به پیشرفت ایران در عرصه های مختلف دانش بنیان در ساخت نسل چهارم دوربین های مادون قرمز و ۶۰ درصدی اورانیوم و لیزر اشاره کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =