فراخوان پذیرش واحدهای فناور نوپا در پارک فناوری دانشگاه شهیدبهشتی

تهران- ایرنا- پارک علم و فناوری و مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی در نظر دارد به منظور حمایت از واحدها/ شرکت‌های فناور نوپا، از طریق فراخوان، تعدادی شرکت جذب کند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، شرکت های علاقه مند به حضور در این پارک  می‌توانند مدارک خود را به مدت پنج روز و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۵ اردیبهشت ماه جاری ارسال کنند.

شرکت‌هایی که سهام‌داران آن از میان دانشجویان، دانش‌آموختگان یا اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی یا پردیس شهید عباسپور باشند در اولویت پذیرش خواهند بود.

شرکت‌های علاقمند برای مشارکت در این فراخوان باید دارای حداقل سطح آمادگی فناوری (مطالعات اولیه و امکان سنجی طرح صورت گرفته باشد.)،  شرکت ثبت شده یا در شرف ثبت باشد. (در غیر اینصورت تیم کاری شکل گرفته باشد و حداقل یک نفر تمام وقت در تیم حضور داشته باشد)، عدم عضویت و استفاده از تسهیلات سایر مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری کشور باشند.

تمامی متقاضیان به منظور انجام مراحل ثبت نام و تکمیل آنلاین کاربرگ پذیرش به آدرس اینترنتی www.roshd.sbu.ac.ir، قسمت سامانه جذب و پذیرش مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha