۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 3140
کد خبر: 84314855
۰ نفر

برچسب‌ها

تبدیل وضعیت و پرداخت حقوق کارکنان اولویت شهرداری است

سنندج - ایرنا - شهردار سقز گفت: پرداخت حقوق و مزایا با اولویت کارگران و تلاش برای تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری از برنامه های اصلی است که با جدیت پیگیری می شود.

به گزارش ایرنا، رشید میرحسامی روز شنبه در گرامیداشت ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر، اظهار داشت: پرداخت حقوق و مزایا با اولویت کارگران و تلاش برای تبدیل وضعیت کارکنان از برنامه های کاری است که در دستور کاری شهرداری سقز قرار گرفته است و امید است با پرداخت حقوق به موقع کارگران تلاشهای انان را جبران کنیم.

وی مسوولیت پذیری، وظیفه شناسی و خلاقیت کلیه کارکنان در راستای خدمت رسانی شایسته به شهروندان را مهم برشمرد و افزود: همه باید با تمام توان در راستای جلب اعتماد و رضایت عمومی شهروندان با ارایه خدمات شایسته تلاش و حرکت کنیم.

محمد طاعتی هم به نمایندگی از کارگران شهرداری از زحمات و تلاش شهردار برای اولویت پرداخت حقوق و مزایای کارگران تشکر کرد و گفت: ما خدمتگزار مردم هستیم و با تمام توان در راستای ارایه خدمات بهتر به شهروندان سقزی حرکت می کنیم. 

این مراسم در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و در پایان از کارگران نمونه که شبانه روزی در حال ارایه خدمات به شهروندان هستند، تقدیر شد.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =