فرمانده سپاه میانه: فکر و قلم شهید مطهری مصروف اسلام و انقلاب شد

تبریز - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه میانه با بیان اینکه شهید مطهری، انسانی وارسته و الهی بود و گفت: جسم، فکر و قلم این شهید بزرگ مصروف اسلام و انقلاب شد.

 به گزارش ایرنا،  حسین محمدی روز شنبه در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی و معلم، گفت: شهید مطهری یاور ولایت بود و با افکار و اندیشه های نابش سرسختانه در برابر جریان های تاریک، شبهات و انحرافات ایستاد و امروز تبیین شخصیت والا، تلاش ها و افکار و خصوصیات اخلاقی و علمی، شجاعت و شهامت و ولایت مداری وی برای جوانان و نوجوانان، کمترین کار ممکن است.

 وی افزود: مطهری کار را برای رضای خدا انجام می داد و در این راه با لیبرال ها، مارکسیست ها، کمونیست ها و دیگر گروه های افراطی و انحرافی به مبارزه برخاست و حتی در دوران خفقان پهلوی نیز ساکت ننشست و با شجاعت تمام به افشاگری سیاست های غلط حکومت پهلوی پرداخت.

محمدی، رواج کج روی ها در جامعه را نتیجه عدم روشنگری و بی بصیرتی دانست و اظهار کرد: جهاد تنها شمشیر کشیدن بر دشمن در میدان جنگ نیست بلکه هر تلاشی که برای وادار کردن دشمن به عقب نشینی صورت پذیرد جهاد است و اساتید و مربیان عقیدتی سیاسی با جهاد فکری، اندیشه، تبیینی، تبلیغی و بصیرت دهی می توانند در این راستا گام های بزرگی بردارند.

وی با اشاره به اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی با شجاعت و تدبیر درستش، میدان ها را فتح کرد، افزود: امثال سلیمانی ها هرگز در برابر دشمن سر خم نکرده و نان به نرخ روز خور نیستند و همواره در برابر دشمن از عقاید و اعتقادات اسلامی و نظام و انقلاب دفاع می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =