مرکز آموزش دانشگاه فرهنگیان شهید آیت‌الله حامدی میانه افتتاح شد

تبریز - ایرنا - مرکز آموزش نیروی انسانی دانشگاه فرهنگیان شهید آیت‌الله حامدی میانه با حضور مسوولان استانی و شهرستانی به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش ایرنا،  نماینده مردم شهرستان میانه روز شنبه در مراسم افتتاح این مرکز آموزشی گفت: با راه اندازی این دانشگاه، شاهد کاهش مشکلات ناشی از تردد به مرکز استان و خطرات جاده ای و هزینه های دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خواهیم بود.

مهدی اسماعیلی افزود: فضای آموزشی این دانشگاه در نوع خود کم نظیر و از امکانات مطلوبی از جمله خوابگاه و سلف سرویس برخوردار است.

وی همچنین با اشاره به این موضوع که با پیگیری های صورت گرفته در صدد افزایش جمعیت دانشجویی شهرستان میانه هستیم، افزود: مسیری غیر از دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی برای ورود به شغل خطیر معلمی؛ غلط و مغایر با سند تحول بنیادین است.

وی همچنین راه اندازی این دانشگاه در میانه را نتیجه مجموعه ای از تلاش های مسوولان گذشته و فعلی خواند و از زحمات نمایندگان دوره گذشته میانه در مجلس و فرماندار میانه قدردانی کرد.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته به منظور راه اندازی این دانشگاه با مثبت ارزیابی کردن  ورود نماینده شهرستان میانه و اهتمام جدی مسوولان به جذب امکانات و فراهم ساختن بستر های آموزشی، راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی را نیز یکی دیگر از نیازهای شهرستان میانه عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی برای شغل معلمی در این مرکز به مدت یکسال آموزش می بینند و این دانشگاه ۱۳۵ نفر دانشجو دارد که بخاطر شرایط کرونایی بصورت مجازی مشغول تحصیل هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =