رونمایی از کتاب "روایت خوبان" و چند خبر کوتاه از لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - رونمایی از کتاب "روایت خوبان"، افتتاح مرکز آموزش نیروهای شرکت گاز، سقوط و مرگ مرد ۴۰ ساله و هشدار فرماندار خرم‌آباد نسبت به تبلیغات پیش از موعد داوطلبان شوراها از جمله اخبار کوتاه لرستان در روز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت است.

رونمایی از " روایت خوبان" 

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از آموزش و پرورش لرستان، کتاب " روایت خوبان" تهیه و تدوین روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان به مناسبت روز معلم با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل آموزش و پرورش استان رونمایی شد.

این کتاب برگزیده ای از تلاش و فداکاری فرهنگیان استان در شهرها و مناطق روستایی و عشایری است که در آن به ایثار این معلمان در دوران همه گیری کووید ۱۹ پرداخته شده است.

در این کتاب داستان ۳۰ معلم فداکاری لرستانی که به اشکال مختلف، دانش آموزان و خانواده آنان را یاری کرده و وظایفی فراتر از معلمی ادا کرده اند به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب توسط الهام بابایی چگنی (خبرنگار ایرنا) و صیاد درگاهپور به رشته تحریر درآمده است که محتوای آن مورد استقبال فرهنگیان و مسوولان قرار گرفت و سید موسی خادمی استاندار لرستان نیز در آیین رونمایی، با تقدیر از این اقدام، خواستار تداوم این فعالیت ها و انعکاس ایثار معلمان در شرایط سخت شد.

سقوط منجر به مرگ یک فرد از ارتفاعات "پل هرو" خرم‌آباد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد گفت: یک مرد ۴۰ ساله از ارتفاعات روستای زرین آباد پل هرو شهرستان خرم‌آباد سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

مجتبی محمدی اعلام کرد: این حادثه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان لرستان (۱۱۲) گزارش شد و نجاتگران حاضر در پایگاه رازان خود را به محل حادثه رساندند اما پس از طی چند کیلومتر پیاده روی و رسیدن به محل اتفاق، پیکر بی جان این مرد ۴۰ ساله به پایین دست انتقال یافت.

هشدار فرماندار خرم آباد نسبت به تبلیغات زودهنگام داوطلبان شوراهای شهر و ورستا

 فرماندار خرم‌آباد گفت: تبلیغات زودهنگام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان رصد و بررسی خواهد شد و به عنوان تخلف رسیدگی می شود.

جعفر طولابی اعلام کرد: تبلیغات زودهنگام داوطلبان به صورت مستند به هیات نظارت ارسال شده است و امکان رد صلاحیت افراد متخلف وجود دارد.

افتتاح مرکز آموزش عملی نیروهای پیمانکار شرکت گاز

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: مرکز آموزش عملی نیروهای پیمانکار این شرکت به صورت یک مدل کامل تقلیل ایستگاه فشار گاز با همکاری آموزش فنی و حرفه ای راه اندازی شد.

به گفته کرم گودرزی هم پیمانکاران شرکت گاز و هم کارآموزان اداره کل آموزش فنی حرفه ای که در حوزه تاسیسات و جوش های (co۲) و آرگون فعالیت می‌کنند می توانند آموزش های لازم را به صورت پیشرفته در این مرکز کسب کنند.

وی افزود: سازمان آموزش و فنی و حرفه ای موظف است مکان آموزشی در اختیار نیروهای شرکت گاز قرار دهد و شرکت گاز هم تجهیزات، مواد مصرفی و مربی را جهت آموزش نیروها تامین می کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha