۲ خبر کوتاه ورزشی از چهارمحال و بختیاری

شهرکرد - ایرنا - قرار گرفتن والیبالیست نوجوان استان در جمع راه‌یافتگان به دور جدید اردوی تیم ملی و رقابت ورزشکار استان در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی ترکیه از جمله خبرهای کوتاه ورزشی چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش ایرنا با اعلام فدراسیون والیبال، دور جدید اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان از ۱۲ اردیبهشت پس از انجام تست کرونا در آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود و سیاوش مردانی، والیبالیست نوجوان استان بنا به نظر سرمربی و کادر فنی در این دوره از اردوها حضور خواهد داشت.

مردانی از ابتدای امسال تاکنون به همراه دیگر بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی نوجوانان در چهار دوره اردوی آماده‌سازی شرکت کرده است و در صورتی که بتواند به عنوان عضو ثابت تیم ملی انتخاب شود، شهریور ۱۴۰۰ در مسابقات قهرمانی نوجوانان پسر جهان به میدان می‌رود.

رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان، دوم تا یازدهم شهریور به میزبانی تهران برگزار می‌شود.

دوومیدانی کار چهارمحال و بختیاری در مسابقات بین‌المللی به مصاف حریفان می‌رود

صادق صمیمی، پرتابگر استان به عنوان عضو تیم منتخب دوومیدانی کشور در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی ترکیه به رقابت می‌پردازد.

بر اساس برنامه اعلام‌شده، مسابقات ماده پرتاب دیسک عصر روز یکشنبه، ۱۲ اردیبهشت برگزار خواهد شد و صمیمی در این دوره از مسابقات، توان خود را برای دست‌یابی به حدنصاب حضور در بازی‌های المپیک توکیو به نمایش می‌گذارد.

مسابقات دوومیدانی بین‌المللی ترکیه از روز شنبه، ۱۱ اردیبهشت با حضور ۴۰۰ ورزشکار از ۹ کشور و به میزبانی شهر مرسین آغاز شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha