مهلت دریافت الکترونیک گاز مایع در هرمزگان حداکثر تا پایان اردیبهشت است

بندرعباس- ایرنا- شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان اعلام کرد: شهروندان متقاضی دریافت سیلندر گاز مایع برای مصارف خانگی، صنفی و صنعتی هستند، حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ نسبت به دریافت سیلندرهای خود اقدام کنند.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان روز شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای از متقاضیان دریافت سیلندر گاز مایع خواست با مراجعه به سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به آدرس http://newtejaratasan.niopdc.ir نسبت به  ثبت نام دریافت الکترونیک گاز مایع اقدام کنند.

براساس این اطلاعیه، با توجه به آغاز اجرای طرح از اول خرداد، شرکت‌های خصوصی توزیع کننده گاز مایع از ارائه کپسول به شهروندانی که در این سامانه ثبت نام نکرده‌اند، جلوگیری می‌کنند.

در این اطلاعیه عنوان شده است: ثبت‌نام در سامانه مذکور کاملا رایگان بوده و با گوشی های هوشمند در اختیار افراد نیز در کمتر از سه دقیقه امکان ثبت نام آسان وجود دارد و برای دریافت کد رهگیری ثبت نام حتما شماره تلفن همراه به نام سرپرست خانوار و شماره ملی و کدپستی و شماره کارت بانکی در سامانه یادشده ثبت شود.    

در سطح استان هرمزگان ۱۴۵ جایگاه عرضه سوخت مایع و ۲۰ جایگاه عرضه گاز سی. ان. جی نیز در شهرستان‌های بندرعباس، قشم، خمیر، بستک و حاجی آباد وجود دارد.

۴۸ جایگاه مصرف سوخت مربوط به ناحیه بندرعباس است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =