گروه داوطلب فنی تاسیسات برودتی از خوزستان به کربلای معلی اعزام شد

اهواز - ایرنا - یک گروه پنج نفره داوطلب فنی تاسیسات سرمایشی روز شنبه از خوزستان به کربلای معلا اعزام شد تا در انجام نگهداری و تعمیرات تجهیزات برودتی حرم مطهر امام حسین(ع) مشارکت کند.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا گفت:این گروه دوستدار اهل بیت عصمت طهارت (ع)از میان استادکاران ماهر تاسیساتی برای سرویس و تعمیرات تجهیزات برودتی مربوط به ابنیه حرم مطهر حضرت سیدالشهدا(ع) اعزام شدند.
حجت الاسلام سیدمحمود موسوی با بیان اینکه تاکنون ده‌ها گروه فنی در بخش های مختلف تخصصی به صورت داوطلبانه به عتبات عالیات اعزام شده‌اند افزود:این گروه داوطلب تا هرزمان که لازم باشد برای انجام این ماموریت در کربلای معلا حضور خواهد داشت.
وی گفت:این ستاد علاوه بر مشارکت در بازسازی و توسعه سایر عتبات مقدسه ، به عنوان معین طرح توسعه حرم حسینی مزین به صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) در کربلای معلا تعیین شده است.
وی گفت:تاکنون از طرف خیران و محبان اهل بیت (ع) استقبال خوبی برای مشارکت در طرح توسعه حرم حسینی مزین به صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) شده است.
موسوی با بیان اینکه مردم خوزستان همواره پشتیبان طرح‌های توسعه حرم‌های مطهر درعراق و سوریه بوده‌اند و این بار در طرح توسعه حرم حسینی که هم اکنون با پیشرفت خوبی در حال انجام است فعالانه مشارکت دارند گفت:این طرح توسعه حرم حسینی که مزین به نام مبارک عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) در اربعین امسال برای رفاه و آسایش زائران امام حسین (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) بخشی از آن آماده بهره برداری می‌شود.
به گزارش ایرنا ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در طول فعالیت ۱۵ساله خود ، ده‌ها پروژه عمرانی ، خدماتی و زیرساختی برای رفاه حال زائران از محل کمک‌ها و مشارکت‌های مردمی استان انجام داده است.
این ستاد برای اجرای این پروژه ها که شاخص ترین آن طلاکاری ایوان حرم نورانی حضرت علی (ع) است از هیچ اعتبار دولتی استفاده نکرده و نخواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha