بیانی: امیدوارم غفوری مثل من جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد

تهران-ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: در سال ۱۹۹۰ میلادی، جام آسیا را بالای سر بردم و حالا امیدوارم غفوری کاپیتان بعدی استقلال باشد که این اتفاق بزرگ را تجربه می‌کند.

شاهین بیانی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص اینکه فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از بازی استقلال و الشرطه اعلام کرد وریا غفوری جام را بالای سر می برد، اظهار داشت: استقلال منطقی و با برنامه مقابل نماینده عراق بازی کرد. آبی‌پوشان در این جدال به دنبال برد و سه امتیاز مسابقه برای رسیدن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بودند که به آن رسیدند.

وی افزود: خط دفاعی استقلال در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا بدون نقص بازی کرد. از اشتباهات گذشته مدافعان خبری نبود تا دروازه استقلال بسته بماند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: اینکه استقلال از گروه مرگ به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شد، حکایت از قدرت این تیم دارد. با جرات می‌توانم بگویم گروهی که استقلال در آن قرار داشت سخت‌ترین گروه غرب آسیا بود و تیم‌ها اختلاف فنی اندکی با هم داشتند.

بیانی تصریح کرد: مجیدی در نشست خبری پس از بازی استقلال و الشرطه اعلام کرد وریا غفوری جام را بالای سر می برد و من نیز از صمیم قلب آرزو می‌کنم این اتفاق رخ دهد. سال‌ها پیش و در سال ۱۹۹۰ من جام آسیا را بالای سر بردم و حالا امیدوارم غفوری کاپیتان بعدی استقلال باشد که این اتفاق بزرگ را رقم می زند.

وی تاکید کرد: استقلال در مرحله حذفی با الهلال پیکار خواهد کرد، آنها با اتفاقات و فاکتور شانس جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کردند و شاگردان مجیدی توانایی غلبه بر نماینده عربستان را دارند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: از حالا استقلال تمام تمرکز خود را معطوف به لیگ برتر و جام حذفی کند تا بتواند در این جام‌ها نیز مدعی اصلی قهرمانی باشد. استقلال فعلی حرف های زیادی برای گفتن دارد و می‌تواند پس از سال ها دل مردم را شاد کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha