شبکه نسیم با  «نمای نزدیک» و «بی‌انتها» به استقبال شب‌های قدر می‌رود

تهران- ایرنا- همزمان با شب‌های پرفضیلت قدر و ایام شهادت امیرالمومنین (ع) جدول پخش شبکه نسیم تغییر کرده و میزبان مجموعه نمایشی «دختر گمشده»، «نمای نزدیک»، «مستند پرتره رخ»، «نمای رادیو» و «توربزرگ» می‌شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شبکه نسیم، برنامه کتاب باز که در ادامه فصل پنجم و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شروع شده است در این روزها ساعت١٨:٣٠ با اجرای سروش صحت میزبان اهالی فرهنگ و همنشین آنها خواهد بود.

برنامه بی انتها که در آستانه افطار با مناجات های بدیع و بهره گیری از ظرافت های معنایی به استقبال اذان مغرب می رود در این اوقات گرانقدر نیز همراه مخاطبان خود خواهد شد

رانما، دیگر عنوانی است که در این شب ها  معضلات اجتماعی را به نقد می کشد و به نکات اخلاقی و صفات پسندیده اجتماعی می پردازد.
 
رانما پس از افطار و مشابه پخش از ابتدای رمضان در این شب ها نیز میهمان خانه های بینندگان می شود. 

دختر گمشده مجموعه نمایشی به کارگردانی احمد کاوری با بازی زنده یاد ماه چهره خلیلی، کورش تهامی، هدایت هاشمی و هومن حاجی عبداللهی و.... است. 
این مجموعه روایت گم شدن دختر جوانی است که هیچ سرنخی از سرنوشت او و اینکه چه بلایی بر سرش آمده نیست. پلیس وارد قصه می‌شود تا با همکاری یک مددکار اجتماعی، ردی از او بیابد
این مجموعه‌ نمایشی  پلیسی هر شب ساعت٢٠:٣٠ روی آنتن خواهد رفت. 

نمای نزدیک پشت صحنه برخی از آثار سینمای ایران را در این ایام به روی آنتن می برد که در این نوبت با نمایش فرایند تولید و گوشه هایی از زحمات هنرمندان کشور در فیلم هایی همچون یدو، تک تیرانداز، آبادان١١٦٠ و.... هستند که ساعت٢١:٣٠ از این شبکه پخش می‌شود.

مستند پرتره رخ که در این شب ها ساعت٢٢ پیش بینی و آماده پخش شده است نگاهی متفاوت به زندگی و آثار هنرمندانی همچون علیرضا زرین دست، عبدالرضا اکبری، شاهد احمد لو، مسعود فروتن و حسین زندباف دارد که علاقمندان به این برنامه می توانند این مجموعه دلنشین را به تماشا بنشینند. 

علاقمندان به انواع اتومبیل و ماشین های خاص نیز می توانند در این شب ها بیننده تور بزرگ و داستان هیجان انگیز آن هر شب ساعت٢٣ از شبکه نسیم باشند

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha