۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۰:۰۴
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84314406
۰ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- گشایش مراکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی در تربت‌حیدریه، اهدای بسته معیشتی توسط بسیج خواف، دستگیری شکارچی غیر مجاز در نیشابور و فوت یک تن بر اثر واژگونی خودرو در ششتمد عناوین اخبار کوتاه روز شنبه خراسان رضوی است.

تربت‌حیدریه - ۲ مرکز نیکوکاری، کارآفرینی و توانمندسازی در روستای اسدآباد و نسر از توابع بخش رخ تربت حیدریه روز شنبه با حضور مسوولان محلی افتتاح شد. سید سعید عبدالله‌زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت‌حیدریه در مراسم راه‌اندازی این ۲ مرکز جدید در بخش‌های رخ و کدکن گفت:در مجموع ۱۲ مرکز نیکوکاری و کارآفرینی و توانمندسازی روستایی با هم‌افزایی کمیته امداد و مشارکت خیران در راستای رفع مشکلات نیازمندان در این ۲ بخش فعال هستند.

خواف - فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده خواف گفت: ۵۰ بسته معیشتی با کمک بسیجیان این شهرستان روز شنبه بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.سرهنگ دوم پاسدار علی قربانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام با هدف کمک به معیشت قشر نیازمند شهرستان خواف در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری انجام شد و در هر بسته تمامی مایحتاج و مواد خوراکی مورد نیاز خانواده ها برای مدت یک ماه در نظر گرفته شده است.
نیشابور-  محمد مهدی نوربخش رییس اداره حفاظت محیط زیست نیشابور گفت: محیط‌بانان یگان حفاظت محیط زیست نیشابورر در منطقه حفاظت شده رییسی پس از بازرسی منزل یکی از متخلفان در روستای  چاه‌بلند نیشابور یک قبضه اسلحه ساچمه زنی تک لول و تعدادی فشنگ چهار پاره غیر مجاز،  هشت کیلوگرم گوشت آهو و یک قبضه چاقوی شکاری را  کشف و ضبط کردند و در همین ارتباط پرونده تخلف شکار غیر مجاز پستانداران وحشی تشکیل و به دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان نیشابور ارسال شد.
سبزوار- واژگونی خودروی سواری سمند در جاده ششتمد خراسان رضوی یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha