صلاحیت ۱۲۷ داوطلب شورای شهر کهگیلویه تایید شد

یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه از تایید صلاحیت ۱۲۷ داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای این شهرستان در هیات های اجرایی و نظارت خبر داد.

دارا کریمی‌نژاد روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در مجموع ۱۳۶ نفر برای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان کهگیلویه ثبت کردند که پس از بررسی های انجام شده صلاحیت ۹ نفر آنان احراز نشد.

وی بیان کرد: برای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی در دهدشت ۶۸ داوطلب، دیشموک ۲۸ ، قلعه رئیسی ۲۴ و سوق ۱۶ نفر کاندیدای ورود به شوراها هستند.

کریمی نژاد تصریح کرد: طبق برنامه زمانبندی، آن دسته از داوطلبانی که صلاحیت آنها مورد احراز قرار نگرفته است تا دوازدهم اردیبهشت فرصت شکایت دارند.

وی افزود: پس از پایان مهلت شکایت، کار رسیدگی به شکایات این افراد به مدت ۱۰ روز آغاز و در نهایت ۲۴ اردیبهشت نتیجه قطعی تایید یا رد صلاحیت آنها توسط هیات نظارت استان به فرمانداری و از این طریق به داوطلبان اعلام می شود.

ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۸ خرداد در شهرستان کهگیلویه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود. 

شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه دای چهار شهر، چهار بخش و ۱۰ دهستان است.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha