سربلندی ملت ایران به حضور پرشور در انتخابات گره خورده است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: سربلندی ملت ایران به حضور پرشور در انتخابات گره خورده است و مردم باید در این انتخابات انسجام و موقع شناسی خود را به رخ دشمنان بکشند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا به اهمیت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای اشاره کرد و افزود: موضوع انتخابات ریاست جمهوری و حضور و مشارکت جدی مردم امروز موضوع بسیار مهم و سرنوشت سازی برای ملت ایران، امنیت و مایوس شدن دشمنان است و باید با نگاه ویژه ای به آن پرداخت.

وی یادآورشد: انسجام و موقع شناسی ملت ایران مهم است و اگر دشمنان مشاهده کنند که مردم ایران جنایت های آنها را فراموش کرده اند، به طور قطع تلاش خود را برای حضور طماع خود در غارت اموال، کشتار مردم و ایجاد اختلاف و نفاق بین مردم بیشتر می کنند و با طمع بیشتری برنامه های استکباری خود را دنبال کرده و شیطنت های خود را افزایش می دهند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت : مردم با حضور و مشارکت جدی در انتخابات می توانند زمینه مایوس شدن دشمنان از دین و آیین ما را رقم بزنند و بدین وسیله به آیات قرآن کریم جامه عمل بپوشانند.

آیت الله عابدینی اضافه کرد: در تمامی دنیا مشارکت در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و در کشور ایران نیز هم سربلندی ملت با حضور پرشور در انتخاب گره خورده است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت : آسیب پذیری ملت با مشارکت نکردن در انتخابات مشخص می شود و در چنین شرایطی دشمنان خود را برای جنگ، ایجاد رعب و وحشت و تسلط آماده می کنند.

به گفته وی دشمنان به آسانی از کنار انتخابات ریاست جمهوری ایران که سرنوشت ساز ترین عرصه حضور مردم است ، نمی گذرند.

آیت الله عابدینی بابیان اینکه همزمانی دو انتخابات ، لزوم بهره گیری از دقت و هوشیاری بیشتری را به امری ضروری تبدیل کرده است، افزود: در انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری تبلیغات نامزدها تا عمق شهرها و روستاها رخنه می کند و تمام اقشار جامعه درگیر آن می شوند.

امام جمعه قزوین  گفت : پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان از کنار هیچ رویدادی در نظام اسلامی به سادگی و آسانی عبور نکرده اند و برای هر مناسبتی برنامه و توطئه از پیش طراحی شده ای داشته اند.

وی شرایط کنونی کشور را نیازمند خلق حماسه تاریخی دیگری از سوی ملت ایران برشمرد و بر لزوم تلاش عموم اقشار مختلف جامعه برای محقق سازی فرمان رهبر فرزانه انقلاب و خلق حماسه سیاسی در کشور تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین هر دو انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری را دارای اهمیت برشمرد و بر لزوم توجه به اجرای قوانین مربوط به هر یک تاکید کرد.

وی یادآورشد: مسوولان برگزاری انتخابات امانت دار آرای مردم هستند و باید نهایت دقت و تلاش خود را برای برگزاری انتخابات هر چه سالم تر و با شکوه تر به کار گیرند.

آیت الله عابدینی تاکید کرد که امروز دشمنان منتظر سودجویی از هر شرایط و وضعیتی هستند تا به این طریق توطئه ها و ترفندهای خود را برای راه اندازی فتنه ای جدید در نظام اسلامی پیاده کنند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، نخستین میاندوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha