۵۰ فرهنگسرای تهران میزبان آیین‌های شب‌های قدر می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران گفت: به منظور برگزاری آیین‌های احیاء شب‌های قدر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، ۵۰ فرهنگسرای تهران در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احیاء شب‌های قدر، فرصت مناسبی برای بهره‌مندی از فیوضات الهی است و مردم روزه‌دار و خداجوی ایران اسلامی با حضور در مراسم احیاء این شب‌های عزیز، ضمن تقرب هرچه بیشتر به پروردگار و استغفار از درگاه الهی، برای رفع بلا و بیماری از کشور وجهان دست به دعا بر می‌دارند.

وی گفت: بدیهی است که در شرایط کرونایی، رعایت مسائل بهداشتی و فواصل اجتماعی در برگزاری مراسم احیاء شب‌های قدر ضرورتی انکار ناپذیر است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران افزود: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران به منظور احیاء شب‌های قدر ۵۰ نقطه در ۵۰ فرهنگسرا را اختصاص داده است  و مساجدی که از نظر فضای باز دچار مشکل هستند می توانند از این اماکن استفاده کنند.

محمودی تصریح کرد: شماره تلفن گویای ۱۸۳۷ و شماره ۰۹۰۳۵۳۶۹۶۴۶ جهت هماهنگی این اماکن در نظر گرفته شده است و مسوولان مساجد و هیات‌های مذهبی می توانند ضمن تماس با این شماره‌ها، زمینه برخورداری از این اماکن را فراهم کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =