کارشناسان اورژانس شهر قزوین در اقبالیه ضرب و شتم شدند

قزوین – ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: مصدوم یک حادثه و همراهان او در اقبالیه، کارشناسان اورژانس شهر قزوین را ضرب و شتم و مصدوم کردند.

به گزارش ایرنا، شهاب سلطانی روز جمعه با اعلام این خبر، افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تصادف در اقبالیه، پایگاه اورژانس این شهر به ‌علت حضور در ماموریت دیگر، قادر به اعزام نیرو نبود، به همین دلیل کارشناسان پایگاه مولوی شهر قزوین برای پوشش ماموریت تصادف به اقبالیه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: کارشناسان پایگاه مولوی پس از رسیدن به آدرس اعلام شده به بررسی مصدوم جهت انجام معاینات و آسیب های احتمالی پرداختند که با پرخاشگری مصدوم و اطرافیان او مبنی بر فقدان نیاز به انتقال مصدوم به بیمارستان مواجه شدند.

این مسوول گفت: در  پی این برخورد، کارشناسان اورژانس اعلام می‌کنند که لازم است مصدوم به علت آسیب وارد شده به بیمارستان منتقل شود که مجددا مصدوم و همراهان او برای انتقال مصدوم به بیمارستان رضایت نمی دهند.

سلطانی گفت: در این هنگام مصدوم و همراهان او به فحاشی و ضرب و شتم کارشناسان اورژانس که برای نجات جان آنها اعزام شده بودند اقدام کرده و کارشناسان اورژانس را مصدوم می کنند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین ضمن محکوم کردن این حادثه، گفت: بی شک پاسخ زحمات کارشناسان فوریت های پزشکی که در شرایط مختلف با جان و دل در کنار هم وطنان عزیز هستند، چنین رفتارها و برخوردهایی نیست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =