استاندار خراسان رضوی: عزت و توسعه اقتصادی کشور مرهون کارگران است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: عزت یک کشور، اقتصاد توانمند و رشد و توسعه آن، مرهون کارگرانی است که بی‌وقفه در تنور تولید داخلی می‌دمند.

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی روز جمعه با انتشار پیام محمدصادق معتمدیان، که به مناسبت ۱۱ اردیبهشت، روز کارگر، صادر کرده است، گزارش داد: کارگران حیات و ثبات اقتصادی را برای ملتشان به ارمغان می‌آورند و بازوی توانمند کشور محسوب می‌شوند.
استاندار خراسان رضوی در این پیام ادامه داده است: ۱۱ اردیبهشت روز کارگر، روز شایسته‌ترین، ارزشمندترین و خستگی ناپذیرترین انسانهاست. چرخ تولید و صنعت در حوزه‌های مختلف زمانی پرقدرت به حرکت ادامه خواهد داد که دست‌هایی پرتوان و افکاری ناب آن را به گردش درآورد.
وی در این پیام افزوده است: اینجانب روز کارگر را به تمامی کارگران شریف، پرتلاش و سختکوش که نماد صداقت، تلاش و پویایی هستند، تبریک عرض می نمایم و در سالی که مقام معظم رهبری حکیمانه آن را سال "تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها" خوانده اند، پیشرفت کشور را در عرصه‌های تولید ملی و اشتغال و رونق صنایع در جهت تحقق اقتصادی پویا خواهانم و برای همه سختکوشان این عرصه سلامتی، عزت و فرجامی خیر مسالت می‌نمایم.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha