۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84313906
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سالمندان حمیدیه هرچه زودتربرای واکسیناسیون مراجعه کنند

اهواز-ایرنا- فرماندار حمیدیه گفت: سالمندان بالای۸۰ سال درحمیدیه هرچه سریعتر به نزدیک ترین مرکز بهداشتی و درمانی این شهرستان مراجعه کنند و با تزریق واکسن خود را در مقابل ویروس کرونا مصون نمایند.

شاهین هاشمی جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بعد از گذشت بیش از یکسال از مبارزه با ویروس منحوس کرونا، اکنون با آغاز واکسیناسیون عمومی امید است که بتوانیم این بیماری خطرناک را شکست دهیم.

وی افزود: ویروس منحوس کرونا متاسفانه در افراد با سن بالاتر خطرناکتر بوده و عوارض وخیمی را برای آنها ایجاد می کند، اما با انجام واکسیناسیون عوارض بیماری به شدت کاهش می یابد.

فرماندار حمیدیه اظهار داشت: مردم به شایعات در خصوص واکسن و عوارض آن توجه نکنند و هرچه سریعتر به نزدیکترین مرکز بهداشتی درمانی محل زندگی خود مراجعه نمایند.

طبق اعلام مرکز بهداشت خوزستان، از زمان آغاز طرح واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال تا ۲۴ ساعت گذشته، سه هزار و ۶۰۰ نفر در اهواز و حدود ۹ هزار نفر در شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز واکسینه شدند.

بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت ۱۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۹ شهرستان نارنجی و هشت شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

در حال حاصر وضعیت کرونا در شهرستان حمیدیه زرد است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha