۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۴۰
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 84313882
۰ نفر

برچسب‌ها

کرونا جان ۱۰ نفر را در استان بوشهر گرفت

بوشهر- ایرنا- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ نفر در این استان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایرنا، دکتر سعید کشمیری روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: این افراد شامل ۶ مرد ۸۹، ۸۲، ۶۵، ۸۲، ۶۶ و ۵۲ سال سن با سابقه بیماری کلیوی، قلبی، ریوی و سرطان و چهار زن با ۷۷، ۶۸،  ۶۶ و ۶۵ سال سن با سابقه بیماری دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در استان تا کنون یک هزار و ۳۷  نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

کشمیری اظهار کرد: روند فوت ناشی از کرونا در استان بوشهر به حد ثبات خود نرسیده و روزانه شاهد از دست دادن تعدادی از هم استانی‌های خود هستیم.

وی با بیان اینکه ۴۸۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۳  بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده که ۶۸  نفر از آنها مثبت قطعی هستند.

وی اضافه کرد: در زمان حاضر ۵۰ نفر در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۰ نفر از آنها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

کشمیری گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۹۸  مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۸۰  مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهرگفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون  ۳۵هزار و ۹۷۳ نفر در استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =