اهدای ۶۰۰ کارت خرید رفاه به خانواده زندانیان نیازمند اهوازی

اهواز- ایرنا- رییس کل دادگستری استان خوزستان گفت: با همت انجمن حمایت از زندانیان اهواز در ماه مبارک رمضان، ۶۰۰ کارت خرید رفاه کمک معیشتی به خانواده زندانیان نیازمند در این شهرستان اهدا شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان حجت الاسلام صادق مرادی اطهارداشت: هرکدام از این خانواده ها کارت خرید ۶ میلیون ریالی کمک معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: این اقدام در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به اقشار آسیب پذیر و به مناسبت ماه مبارک رمضان با همت انجمن حمایت از زندانیان اهواز صورت گرفت که مجموع این حمایت ها به سه میلیاردو ۶۰۰ میلیون ریال می رسد. 

مرادی افزود: تاکنون خدمات قابل توجهی از سوی انجمن حمایت از زندانیان استان به خانواده مددجویان نیازمند ارائه شده و با توسعه این اقدامات، زمینه برای فعالیت های تخصصی‌تر در حوزه های مختلف به منظور افزایش کمک به خانواده زندانیان فراهم خواهد شد.

 رئیس دادگستری خوزستان خاطرنشان کرد: کمک های مومنانه به خانواده های زندانیان نیازمند با جدیت ادامه دارد و امید است مشکلات اقتصادی مردم به ویژه خانواده‌های زندانیان هر چه سریعتر رفع شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =