سرمربی فرش‌آرا: شکست گیتی‌پسند برای تیم ما با اهمیت است

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: بازیکنانم با شکست تیم گیتی پسند مزد تلاششان را گرفتند که این پیروزی برای تیم ما با اهمیت است.

به گزارش ایرنا، مجید مرتضایی بامداد روز جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل گیتی‌پسند اصفهان از هفته هشتم مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال افزود: پیروزی مقابل گیتی پسند حاصل تلاش همه بازیکنان بود، در سال‌های قبل از این تیم شکست می خوردیم و یا بازی با نتیجه مساوی تمام می شد.

گفت: در این دیدار همه بازیکنانم برای پیروزی تلاش زیادی کردند و از جان و دل مایه گذاشتند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه تیم گیتی پسند با استرس و ذهنیت پیروزی بازی می کرد، افزود: این تیم فرصت های گلزنی اش را از دست داد و نتوانست پیروز میدان شود.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا بیان کرد: در نیمه اول این دیدار داوری به ضرر ما عمل کرد و وقتی به او اعتراض کردیم به بازیکنان اخطار می داد و در نیمه دوم به ضرر گیتی‌پسند بود که در هر صورت ۲ تیم از داوری در این دیدار به شکل مساوی متضرر شدند.

مرتضایی با بین اینکه تماشاگران در خانه از دیدن این بازی لذت بردند، اظهارداشت: تیم گیتی پسند در این دیدار برای پیروزی تلاش زیادی کرد که امیدوارم در ادامه بازی های پیش رو موفق عمل کند.

وی تصریح کرد: همه تیم ها برای موفقیت و پیروزی تلاش می کنند و به نظر می رسد قهرمان لیگ در هفته آخر مشخص خواهد شد.

در پایان این دیدار ، کادر فنی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان حاضر به مصاحبه نشد.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال تیم گیتی پسند اصفهان با ۱۴ امتیاز در مکان سوم و تیم فرش آرا مشهد با هفت امتیاز ششم است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha