تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان از فرش‌آرا مشهد شکست خورد

اصفهان- ایرنا- تیم فوتسال گیتی پسند پنجشنبه شب با نتیجه ۲ بر یک مقابل فرش آرا مشهد در ورزشگاه پیروزی اصفهان شکست خورد.

به گزارش ایرنا، از هفته هشتم لیگ برتر فوتسال دیدار ۲ تیم گیتی پسند اصفهان و و فرش آرا مشهد از ساعت ۲۲:۳۰ پنجشنبه در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان بازی را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد.

تیم گیتی پسند که با ۱۴ امتیاز در رده سوم لیگ برتر قرار دارد و در صورت پیروزی می توانست جایگاه خود را با توجه به تقابل مس سونگون و سن ایچ ارتقا دهد ولی نتیجه ای دیگر در اصفهان رقم خورد.

در این دیدار تیم میزبان هجومی بازی کرد و نماینده مشهد توانست در یک بازی فنی و هوشمندانه از موقعیت ها و فرصت های خود به درستی بهره ببرد و توسط بهمن جعفری و مجید خزایی به گل رسید.

تنها گل تیمی فوتسال گیتی پسند اصفهان را سعید احمد عباسی به ثمر رساند.

فرش آرا در دیدار رفت در روزی که گیتی پسند ۹ نفر از کادر فنی و بازیکنان خود را به دلیل درگیری با بیماری کرونا ، مصدوم و محروم در اختیار نداشت به تساوی یک بر یک مقابل نماینده اصفهان دست پیدا کرد.

در این دیدار برای گیتی پسند علی اصغر حسن زاده، سپهر محمدی، علیرضا وفایی، مهدی مهدی خانی، محمدرضا سنگ سفیدی، فرهاد توکلی، سعید احمد عباسی، مسعود یوسف، سروش احمدنیا، مهران رضا پور، بهزاد رسولی با هدایت وحید شمسایی بازی کردند.

در تیم فرش آرا نیز محمدعلی نیکنام، علی رستمی، حامد عبدالهی، مجید خزایی، هاشم فرج زاده، علی رحیمی، بخمن جعفری، علی ابراهیمی، اکبر کاظمی، محسن محمد زاده، امیرحسین داودی، و امین مجیدی پور با سرمربی گری مجید مرتضایی بازی کردند.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال تیم گیتی پسند اصفهان با ۱۴ امتیاز در مکان سوم و تیم فرش آرا مشهد با هفت امتیاز ششم است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =