قوانین دست و پاگیر بانکی برای صنعتگران  البرز تسهیل شود

کرج - ایرنا- رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان البرز گفت: بیشترین صنعتگران و تولیدکنندگان با قوانین دست و پاگیر امور بانکی مواجه هستند که باید برای رفع این مشکلات اقدام کرد.

رامین ربیعی شامگاه پنجشنبه در نشست میز خدمت که  با هدف بررسی موانع و مشکلات موجود در مسیر کار صنعتگران و صاحبان صنایع شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس استان البرز برگزار شد، افزود:  امشب در این نشست به موضوع  مشکل قوانین بانک ها ، پرداخت ارز و مشکلات کرونایی پرداخته شد.

وی اظهار داشت: واحدهای صنعتی بزرگ  البرز درخواست تسهیلات دارند اما بانک بنا به دلایلی  از پرداخت تسهیلات به این صنایع خودداری می کنند که مقرر شد از سوی کمیسیون صنعت مجلس موضوع بررسی شود.

یکی دیگر از مشکلات  مطرح شده در نشست امشب صنایع البرز، تهیه مواد اولیه پتروشیمی و فولاد برشمرد و گفت:  امیدواریم سهمیه بیشتری را به صنعتگران استان تخصیص دهند.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز  افزود: واحدهای صنعتی در استان البرز  ۲ دسته اند،  یک دسته واحدهایی که در شهرک صنعتی فعالیت می کنند و  دسته دیگر واحدهایی که در خارج شهرک های صنعتی مستقر هستند  که هریک به نوبه خود  دارای مشکلاتی می باشند.

وی بیان داشت: واحدهایی که در خارج شهرک های صنعتی هستند دارای مشکلات عدیده  و محدودیت هایی به لحاظ توسعه ای مواجه هستند.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت البرز گفت :  مشکلاتی در زمینه  زیرساخت ها  مانند تامین آب و برق  صنایع  استان داریم  که امیدواریم این مشکلات مرتفع شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =