تساوی حساس‌ترین دیدار هفته در شب شکست شاگردان «شمسایی» در لیگ فوتسال

تهران- ایرنا- هفته هشتم دور نهایی لیگ برتر فوتسال با تساوی مس سونگون و سن ایچ ساوه و شکست بد موقع گیتی پسند برابر فرش آرا به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، هفته هشتم دور نهایی لیگ برتر فوتسال امشب (پنجشبه) از ساعت ۲۲ با برگزاری دیدار مقاومت البرز و کراپ الوند آغاز شد.

این دیدار در حالی برگزار شد که این دو تیم هیچ شانسی برای قهرمانی ندارند. مقاومت موفق شد در این بازی میهمان خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. سهیل جامدی و شهاب طالبی دو گل نماینده البرز را به ثمر رساندند. تک گل کراپ را نیز محسن فرهمند وارد دروازه مقاومت کرد. 

دو دیدار حساس این هفته نیز از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد. حساس ترین بازی این هفته میان تیم های اول و دوم جدول برگزار شد. جایی که مس سونگون میزبان سن ایچ صدرنشین بود. این بازی در پایان با نتیجه دو بر دو به پایان رسید تا دو تیم در جدول جایگاه خود را ثابت کنند. 

گل های مس را محمد حسین درخشانی و مسلم اولادقباد و گلهای سن ایچ را فرشید نادری و پژمان بهادیوند به ثمر رساندند.  

در دیگر دیدار این گروه گیتی پسند در اصفهان پذیرای فرش آرا مشهد بود. تیم قعر نشین فرش آرا موفق شد با نتیجه دو بر یک میزبان خود را شکست دهد. سعید احمد عباسی و گل گیتی پسند و بهمن جعفری و مجید خزایی گلهای فرش آرا به ثمر رساندند. شاگردان شمسایی با این شکست فرصت بسیار خوب خود را جهت صدرنشینی در جدول از دست دادند. 

این دیدار با اعتراض های زیادی از سوی نیمکت دو تیم به داوری همراه بود. در اوج این جنجال ها تیم فرش آرا به دستور سرمربی خود و در اواخر نیمه اول، بازی را به نشانه اعتراض ترک و پس از چند دقیقه دوباره به زمین مسابقه بازگشت. 

جدول لیگ برتر فوتسال در پایان هفته هشتم:

۱- سن ایچ ساوه  ۱۷ امتیاز

۲- مس سونگون  ۱۶ امتیاز

۳- گیتی پسند اصفهان ۱۴ امتیاز

۴- مقاومت البرز  ۷ امتیاز

۵- کراپ الوند  ۷ امتیاز

۶- فرش آرا مشهد ۷ امتیاز 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha