پارسال کمیته امداد ۳۸ درصد اشتغال کل کشور را محقق کرد

قزوین - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: سال گذشته از ۵۲۱ هزار شغل جدید، ۲۰۰ هزار شغل محصول برنامه اشتغال کمیته امداد بود که ۳۸ درصد اشتغال کل کشور می‌شود.

به گزارش ایرنا، حجت الله عبدالملکی روز پنج شنبه در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین، اظهار داشت: در این میزان اشتغال، فعالیت کاریابی کمیته امداد حساب نشده است.

عبدالملکی با اشاره به نامگذاری سال جاری به تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها،  افزود: مقام معظم رهبری با کلیدواژه تولید دایما بر اطلاح نظام بانکی، تولید و ساختار صنعت تاکید می کنند تا بدین وسیله مشکلات کشور کاهش یابد.

وی با اشاره به فرارسیدن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، اضافه کرد: امسال دولت جدیدی که انتخاب می شود باید خود را ملزم به پیگیری اصلاحات اقتصادی بداند چرا که اگر رفع مانع تولید و پشتیبانی صورت نگیرد تورم بیشتر می شود.

این مسوول اظهار داشت: سال گذشته بسیج سازندگی برای اشتغال اعلام آمادگی کرد و تفاهم نامه ای در این زمینه در سال گذشته منعقد شد که به صورت آزمایشی در برخی از استان ها اجرا گردید و نتایج بسیار خوبی را به همراه داشت و تصمیم بر این شد که در کل کشور اجرا شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: امیدواریم حاصل عملکرد مشترک سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) حداقل ایجاد ۵۰ هزار فرصت شغلی شود که با توجه به ابلاغ اعتبارات بانک مرکزی دور از ذهن نیست و امکان تحقق آن به راحتی به وجود می آید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =