سرمربی تیم فوتسال کوثر اصفهان: باید به نتایج قاطع فکر کنیم

اصفها- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان گفت: برای بقا در لیگ برتر باید به دنبال نتایج قاطع باشیم تا دیدارهای آینده را راحت تر پشت سر گذاریم.

به گزارش ایرنا، داوود توسل شامگاه روز پنجشنبه در نشست خبری مجازی قبل از دیدار تیمش برابر اهورای بهبهان از معوقه هفته نخست مرحله پلی‌آف بقای در لیگ برتر فوتسال افزود: تیم ما از شرایط خوبی برخوردار است و در هفته گذشته تمرینات خیلی خوبی را پشت سرگذاشتیم.

وی تصریح کرد : برای پیروزی مقابل اهواری بهبهان همه تلاش خود را خواهیم کرد و در صورت پیروزی و کسب سه امتیاز با توجه به شرایط تیم در جدول صدرنشین این گروه خواهیم شد و در دیدارهای بعدی با خیال آسوده تر بازی می کنیم.

سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر گفت: برای به دست آوردن این مهم باید به دنبال کسب نتایج قاطع و خوبی برای ماندن در لیگ برتر باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند در دیدار جذاب، با کیفیت و شاداب به اولین سه امتیاز این مرحله در زمین خودش دست پیدا کند.

وی بیان کرد : اهورا تیم خوب و قابل احترامی است و جنگنده بازی می کند که امیداوارم بتوانیم آنها را در یک بازی خوب شکست دهیم.

توسل تصریح کرد: برای دیدار فرا تیمش محروم و مصدومی ندارد و همه بازیکنان با همدلی  آمادگی کامل مقابل اهورا به میدان می روند.

سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر حمایت بیشتری از سوی مسئولان شهر اصفهان به خصوص از سرمایه گذاران در حوزه ورزش فوتسال برای حفظ سهمیه لیگ برترفوتسال را خواستار شد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتسال بازارهای کوثر اصفهان و اهورای بهبهان از معوقه هفته نخست مرحله پلی‌آف بقای در لیگ برتر فوتسال کشور شامگاه جمعه در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =