نیازمندان مهریز ۱۳ میلیارد ریال بسته معیشتی دریافت کردند

یزد- ایرنا- ۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به مناسبت ماه رمضان امروز ( پنجشنبه ) در اختیار نیازمندان زیرپوشش کمیته امداد شهرستان مهریز گذاشته شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد گفت: هزینه بسته‌های معیشتی از سوی خیران و مراکز نیکوکاری مهریز تامین و کار توزیع با همکاری مساجد و بسیج صورت گرفت .

محمد شجاعان در حاشیه برگزاری این رزمایش مومنانه که با حضور برخی از خیران در مسجد « براستین » مهریز  برگزار شد افزود: تا پایان ماه مبارک رمضان مشابه این اقدام در منطقه ادامه دارد.

وی اظهار کرد: توزیع پنج هزار وعده غذای گرم بین افراد مستمند و آسیب‌دیدگان کرونا از دیگر اقداماتی است که از سوی این نهاد با همکاری خیران فداکار مهریز صورت گرفت .

این مسوول به اهمیت تداوم همکاری مردم و مسوولان با نهادهای حمایتی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و کمک به نیازمندان اشاره کرد.

شجاعان یادآور شد: ۱۲ مرکز نیکوکاری شهری و روستایی مهریز و بسیج و مساجد با همکاری هم برای برگزاری رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه در طول سال آمادگی کامل دارند .

 هم‌اکنون یک هزار و ۵۰۰ خانوار شامل سه هزار و ۴۰۰ مددجو از خدمات کمیته امداد مهریز استفاده می‌کنند و  مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری  در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

حدود ۵۰ هزار نفر از جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری یزد از حمایت های کمتیه امداد استان یزد یرخوردار هستند.

     

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha