کمیته امداد آستارا به هزار و ۴۰۰ حامی ایتام نیاز دارد

آستارا - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آستارا گفت: برای حمایت کامل از ایتام بی سرپرست، به هزار و ۴۰۰ حامی نیاز داریم و هر شخص می‌تواند با پرداخت ماهانه ۱۰۰ هزار ریال از یک یتیم حمایت کند.

بهرام تسلی نیا روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: ۴۵۸ فرزند یتیم و محسنین تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) بندر آستارا هستند و هزار و ۳۸۴ حامی، از این فرزندان حمایت می کنند.

وی اضافه کرد: فرزندان دارای پدران بیمار، کهنسال و ناتوان در اولویت بهره مندی از طرح محسنین هستند و علاقه مندان به حمایت از ایتام، با مراجعه به کمیته امداد امام (ره) یا از طریق تماس با شماره ۴۴۸۳۰۴۰۴ سرپرستی ایتام را بر عهده بگیرند.

مدیر کمیته امداد امام (ره) آستارا گفت: حامیان ایتام در سال گذشته ۱۲ میلیارد و ۱۰۹ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۱۴۵ ریال به ایتام و محسنین کمک کردند و این آمار نسبت به سال ۹۸، حدود ۷۰ درصد افزایش داشت و کمک های نقدی به حساب های شخصی ایتام واریز می شود.

تسلی نیا بیان کرد: ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفر در قالب سه هزار و ۸۰۰ خانوار، تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) بندر آستارا هستند و ۱۳ درصد از جمعیت این شهرستان را تشکیل می دهند.

وی افزود: بمناسبت ماه مبارک رمضان در قالب طرح اطعام مهدوی ۴۲۷ بسته غذایی، هزار و ۴۴۴ پرس غذای گرم و ۱۸۰ وعده افطاری ساده به ارزش یک میلیارد و ۶۱۲ میلیون ریال به صورت خانه به خانه به نیازمندان توزیع شد و این طرح تا پایان رمضان ادامه خواهد داشت.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =