رییس پلیس پایتخت: برای تامین امنیت انتخابات برنامه‌ریزی شده است

تهران - ایرنا - رییس پلیس پایتخت گفت: برنامه ریزی دقیقی برای تامین امنیت انتخابات اندیشیده شده است تا مردم بتوانند در امنیت کامل، کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب و رای خود را به صندوق بیندازند.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران،سردار "حسین رحیمی" روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری محفل انس با قرآن با اشاره به در پیش بودن انتخابات افزود: دشمنان برای به صحنه نیاوردن مردم تلاش می کنند.

وی با تاکید بر اینکه امنیت داخلی مهمترین سنجش امنیت محسوب می شود، اظهار داشت: امنیت داخلی پایه و اساس امنیت هر کشوری است و رکن رکین برقراری امنیت در هر کشوری پلیس است.

این مسئول با اشاره به اینکه نباید کوچکترین خللی در امنیت کشور وارد شود، خاطرنشان کرد: امنیت داخلی بسیار مهم و حائز اهمیت است که باید به درستی پاس داشته شود چرا که امنیت داخلی پایه و اساس امنیت هر کشوری محسوب می شود.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه امنیت و سلامت دو نعمت مجهول و ناشناخته هستند، گفت: نعمت امنیت را امروز مدیون و مرهون مردان مردی هستیم که در میدان جهاد و مجاهدت شجاعانه ایستادند تا عزت و منزلت ما برخاک نیفتد.

وی افزود: مجاهدت های بزرگ مردانی چون شهید سلیمانی ها ، همدانی ها، حججی ها مجد و بزرگی را برای ما به ارمغان آورد و با رشادت های این دریا دلان مرز استراتژیک ما عمق پیدا کرد.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه همه باید عمار رهبری باشیم، بیان داشت: دشمنان همواره به دنبال ایجاد نفاق و تفرقه افکنی و انشقاق در سد پولادین و در اتحاد و انسجام ملت بزرگ و گرانقدر ما هستند از این رو باید پشت سر امام و مقتدای خود، ید واحده باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی علیرغم همه التهابات اجتماعی، اقتصادی و... از کیان و امنیت و آرامش این مرز و بوم دفاع می کند، گفت: نیروی انتظامی امروز خود را خادم و خدمتگزار مردم می داند و تامین امنیت و آرامش مردم را برای خود افتخاری بزرگ می داند.

این مسئول اضافه کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و ما خدمتگزاری این مردم شریف را با افتخار و تکریم باید به انجام برسانیم.

وی با اشاره به اینکه خدمتگزاری به مردم را برای خود بزرگترین شأن و افتخار می دانیم، یادآور شد: نیروی انتظامی مأمن، ملجأ و پناهگاه مردم است و در نهایت عزت و تکریم پاسخگوی مراجعان خواهد بود.

رحیمی افزود: امروز در میدان عمل نیروی انتظامی مردانه و مجاهدانه ایستاده است و اجازه نخواهد داد دشمنان و معاندان، امنیت را که در حقیقت بزرگترین سرمایه اجتماعی و اقتصادی و سیاسی کشور است، سلب کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =