۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۵
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84313239
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مبادی خروجی و ورودی آبی آبادان پایش می شوند

آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت‌: برای تدابیر ویژه در پی شیوع کرونا هندی مبادی خروجی و ورودی آبی آبادان پایش می شوند.

سید زین العابدین موسوی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اتوجه به انتشار ویروس کرونا هندی و انگلیسی دستگاه های مربوطه در همه مبادی ورودی و خروجی آبی شهرستان مانند آبادان، اروندکنار و چوئبده و مبادی خروجی نظامی و انتظامی، گروه های آزمایش پی.سی.آر مستقر می شوند.

وی افزود: پس از انجام آزمایش تا اعلام نتیجه افراد قرنطینه خواهند شد و به آنها اجازه ورود داده نمی شود.

فرماندار ویژه آبادان گفت: مدیران اداره بنادر ملزم به تامین سالن قرنطینه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی هستند.

وی به همکاری مردم و سران عشایر در کاهش ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در این شهرستان اشاره کرد و گفت: هرچه میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم بیشتر باشد به همان میزان شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه کاهش خواهد یافت.

فرماندار ویژه آبادان بیان کرد: کرونا بیماری بی رحمی است که به فقیر ، غنی ، پیر و جوان رحم نمی کند همه باید نگران فرزندان، جوانان ، پدران  و مادرانمان باشیم.

۱۰ شهرستان خوزستان از جمله خرمشهر و آبادان در وضعیت قرمز و ۹ شهرستان در وضعیت نارنجی کرونایی و هشت شهرستان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

شهرستان های شادگان، خرمشهر و آبادان در جنوب غرب خوزستان زیرپوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =