تائید صلاحیت ۳۴ نفر از داوطلبان شورای شهر جویبار و کوهیخیل

ساری – ایرنا - فرماندار شهرستان جویبار، گفت: ۴۹ نفر داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر جویبار و کوهیخیل ثبت نام کردند که از این تعداد صلاحیت ۳۴ نفر آنها تائید شده است.

سیدعلی اسد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه از مجموع ۴۹ داوطلب ششمین دوره شورای شهر جویبار و کوهیخیل ۲ نفر انصراف دادند، افزود: صلاحیت ۱۳ داوطلب انتخابات شوراهای شهر جویبار و کوهیخیل توسط هیات های اجرایی و نظارت تائید نشد.

 وی گفت از مجموع داوطلبان ثبت نام شده برای این 2 شهر ۳۹ داوطلب در حوزه شهر جویبار هستند که یک نفر انصراف داد ، ۲۸ نفر تائید صلاحیت شده و ۱۰ نفر نیز نتوانستند احراز صلاحیت برای حضور در انتخابات را کسب کنند.

فرماندار شهرستان جویبار با اشاره به ثبت نام ۱۰ کاندید برای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کوهیخیل افزود: از این تعداد یک نفر انصراف داده ، ۶ داوطلب صلاحیت های خود را از هیات های اجرایی و نظارت دریافت کردند و ۳ نفر هم رد صلاحیت شدند.

اسد در پایان با اشاره به اینکه داوطلبانی که نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض دارند از امروز به مدت چهار روز می توانند اعتراض خود را به صورت مکتوب به هیات نظارت ارسال کنند، گفت: همه باید برای انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم تلاش کنیم.

تعداد اعضای شورای شهر جویبار و کوهیخیل هر کدام ۵ نفر است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha