زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را با دادن امید فراهم کنیم

مشهد- ایرنا- سخنگو و نایب رییس شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: تلاش می‌کنیم زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات با دادن امید به تغییر و تحول برای تحقق آینده بهتر فراهم شود.

حمیدرضا ترقی روز پنجشنبه در سومین نشست رسانه ای شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی در مشهد افزود: از هفته گذشته ۱۸۰ نامزد تایید صلاحیت شده برای ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد در فرآیند گزینش شورای ائتلاف قرار گرفتند و این افراد در صورت کسب امتیاز لازم به کمیته‌های تخصصی راه پیدا خواهند کرد.

وی ادامه داد: از امروز پایگاه اطلاع رسانی شورای وحدت و ائتلاف استان در اینستاگرام و تلگرام نیز فعال شده است.

نایب رییس شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: ۴۰ نفر از کارشناسان مدیریت شهری برای رفع همه مشکلات شهری برنامه مفصل تهیه کردند و راهکارها مورد دقت قرار گرفته است و  از نامزدها نیز خواسته ایم برای عضویت در هر کمیسیونی که مورد نظر آنهاست برنامه های خود را ارائه دهند.

ترقی با بیان این که حاشیه شهر مشهد یک موضوع راهبردی است افزود: این منطقه باید جزء اولویتهای سرمایه گذاری و برنامه ریزی شورای شهر آینده باشد و تلاش ما این است که نیروهایی که از حاشیه شهر برخاسته اند به شورا راه پیدا کنند چون استعدادهای ارزشمندی در حاشیه شهر مشهد هستند که اگر میدان پیدا کنند تاثیرگذار خواهند بود.

وی اظهار داشت: در خصوص شهرداران مناطق حاشیه شهر نیز برنامه ما این است که شهردار، ساکن منطقه خود باشد تا مشکلات را از نزدیک لمس کند و سعی بر این است که شورای شهر شورای بازنشستگان نباشد و اعضای شورا باید جوان و با انرژی باشند و پشت میزنشین نباشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =