عضو شورا: اسامی دریافت کنندگان واکسن  کرونا در شهرداری تهران منتشر شود

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از تعلل شهرداری تهران در انتشار اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا، خواستار انتشار اسامی این افراد شد.

حجت نظری روز پنجشنبه در گفت‌ وگو با ایرنا با اشاره به انتشار خبری در مورد تزریق خارج از نوبت واکسن کرونا به برخی از کارمندان در شهرداری یکی از مناطق گفت: طی یک ماه گذشته دوبار در تذکراتی که در صحن شورا داشتم، تاکید کردم که هم ستاد ملی مقابله با کرونا و هم شهرداری تهران باید اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا را به طور شفاف اعلام کنند.  

این مسئول با بیان اینکه متاسفانه شهرداری تهران هم به این موضوع توجهی نداشت، افزود:آنچه امروز درباره تزریق خارج از نوبت واکسن کرونا مطرح شده صرف نظر از اینکه چقدر صحت داشته یا نه، درواقع پیامد بی‌توجهی به تذکرات قبلی است که مطرح کرده بودم.  

وی با تاکید بر اینکه شخص شهردار تهران باید پاسخ دهد که چرا تاکنون اسامی دریافت کنندگان واکسن کرونا را در سامانه شفافیت منتشر نکرده، افزود: آیا ایشان منتظر انتشار چنین خبری بودند تا نسبت به انتشار اسامی در سامانه مذکور دستور دهند؟  

این عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه مساله تزریق واکسن به طور جدی از سوی شورا مطرح شده و در صورت صحت، فرد متخلف باید به دستگاه قضایی معرفی شود، گفت: چنین افرادی اجازه فعالیت در شهرداری تهران را ندارند و حتما باید از مجموعه شهرداری تهران منفصل شوند، مسئول اجرای این مهم هم شخص شهردار است.  

وی از سامانه شفافیت نیز انتقاد کرد و گفت: سامانه شفافیت با هدف مبارزه با فساد ایجاد شده بود، اما متاسفانه گویا به نوشداروی بعد از مرگ بدل شده و امیدوارم در شفاف سازی امور مربوط به شهرداری دست بالا را داشته باشد.  

برخی رسانه ها از واکسیناسیون خارج از نوبت در برخی مناطق شهرداری تهران خبر داده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha