۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۲
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84313158
۰ نفر

برچسب‌ها

کرونا در جنوب غرب خوزستان سه قربانی گرفت

آبادان - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: سه فرد مبتلا به کرونا در خرمشهر و آبادان در ۲۴ ساعت گذشته جان باختند.

شکراله سلمان زاده روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در شبانه روز گذشته کرونا جان ۲ بیمار را در آبادان و یک بیمار را در خرمشهر گرفت.

وی اظهار داشت: در این مدت از تعداد ۴۹۳ آزمایش پی.سی آر. در جنوب غرب خوزستان ۲۵۲ مورد مثبت تشخیص داده شد.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: بر اساس معیارهای آزمایشگاهی ابتلای ۱۰۵ بیمار در آبادان، ۱۲۰ بیمار در خرمشهر و ۲۷ نفر در شادگان به بیماری کووید۱۹ تایید شد.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان تعداد بیماران بستری کرونایی در بیمارستان های جنوب غرب خوزستان را ۲۹۳ نفر اعلام کرد و گفت: از تعداد بیماران جدید شناسایی شده ۲۱۶ بیمار به صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ بیمار به دلیل مشکل حاد تنفسی در بیمارستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان بستری و ۲۳ بیمار پس از بهبود از بیمارستان مرخص شدند.

۱۰ شهرستان خوزستان از جمله خرمشهر و آبادان در وضعیت قرمز و ۹ شهرستان در وضعیت نارنجی کرونایی و هشت شهرستان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

شهرستان های شادگان، خرمشهر و آبادان در جنوب غرب خوزستان زیرپوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =