ظرفیت های مذهبی برخی مساجد کهگیلویه و بویراحمد مغفول مانده است

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ظرفیت های چشمگیر مذهبی، فرهنگی و اجتماعی برخی از مساجد مناطق شهری و روستایی این استان مغفول مانده و استفاده مطلوبی از آنها نمی شود. 

آیت الله سید نصیر حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از کم‌ کاری در برخی مساجد کهگیلویه و بویراحمد در زمینه اجرای برنامه ‌های مختلف فرهنگی در طول سال انتقاد کرد. 

وی اظهار داشت: لازم است که هیأت امنا و ائمه جماعات کهگیلویه و بویراحمد حضوری بایسته و شایسته در فعالیت ‌های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی مساجد این استان در طول سال داشته باشند. 

آیت الله حسینی افزود: این امر مهم موجب بروز تحولات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی هر چه بیشتر بین قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد می شود. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: تعداد زیادی از مساجد این استان نیز فعالیت‌ های ارزنده مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در طول سال انجام می دهند. 

آیت الله حسینی عنوان کرد: کانون فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یک نهاد فرهنگی اثرگذار تاکنون تلاش ‌ها و اقدام هایی ارزشمند در تمامی زمینه‌ های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در این استان انجام داده که شایسته تجلیل است. 

افزون بر ۷۰۰ باب مسجد در مناطق شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =