۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۷
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84313137
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار همدان: رضایتمندی شهروندان سرلوحه اهداف مدیریت شهری است

همدان- ایرنا- شهردار همدان گفت: رضایتمندی شهروندان از هرگونه خدمات ارایه شده از سوی نیروهای شهرداری، سرلوحه اهداف و برنامه‌های اجرایی مدیریت شهری است.

به گزارش ایرنا عباس صوفی روز پنجشنبه در مراسم ویدئو کنفرانس تقدیر از عوامل جشنواره شهروند برگزیده همدان اظهار داشت: هیچ هدفی مهمتر از رضایت مردم از عملکرد مدیریت شهری نیست و براین اساس شورا و شهرداری توان حداکثری در راستای خدمات به شهروندان گذاشته است.

وی با اشاره به چهار برابری شدن بودجه شهرداری از ابتدای دوره شورای پنجم تاکنون گفت: افزایش چشمگیری این بودجه نشان از عزم راسخ شورا و شهرداری در ارایه خدمت بهتر به شهروندان دارد.

صوفی، توسعه فضای سبز، ساخت پارک‌های ۲۵۰ هکتاری و ۱۰۰ هکتاری، تملک پارک آمادای، معبرگشایی، توجه به مناطق کمتر توسعه یافته، گسترش زیرساخت‌های ورزشی و پیاده ‌رو سازی، ارتقا سطح فناوری در سیستم اداری شهرداری، توجه به نیازهای کارکنان شهرداری و الکترونیکی شدن پرونده‌های شهرسازی و نوسازی را از اقدام‌های مهم سال‌های اخیر توسط مدیریت شهری با حمایت اعضای شورای شهر همدان برشمرد.

وی بیان کرد: زیباسازی ورودی‌ها، اجرای طرح‌های زیرساختی، رشد متوازن شهر، نوسازی سیستم حمل و نقل عمومی شهر، ساخت پارکینگ‌های طبقاتی و روان‌سازی ترافیک از برنامه‌های مهم مدیریت شهری در سال جاری است.

شهردار همدان با تاکید بر اینکه تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت برنامه سال جاری شهرداری خواهد بود، گفت: برنامه ریزی لازم در این حوزه نیز صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: رضایتمندی مردم در اولویت کار مدیران شهرداری است ضمن اینکه توسعه فضای سبز و توزیع آسفالت به عنوان نیاز جدی محلات همدان به خصوص مناطق سه و چهار از دیگر اولویت‌های عمرانی شهرداری است.

در این مراسم از عوامل جشنواره شهروندان برگزیده قدردانی شد.

به گزارش ایرنا، در آیین اختتامیه سومین دوره جشنواره «شهروندان برگزیده» که اسفندماه پارسال برگزار شد، از بین ۸۰۰ شهروند همدانی شرکت کننده ۱۲۰ نفر به مرحله داوری راه یافتند و در نهایت ۲۸ نفر در بخشهای مختلف به عنوان شهروندان نمونه در سال ۱۳۹۹ معرفی و تقدیر شدند. 

جشنواره «شهروندان برگزیده» به همت شهرداری همدان و با هدف شناسایی، معرفی و تشویق شهروندان مسئول در ابعاد و حوزه‌های مختلف برگزار می شود.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =