بیش از ۲۵۳ هزار نفر در مجامع عمومی نیروهای انقلاب ثبت نام کردند

تهران - ایرنا - معاون امور استان‌های شورای ائتلاف گفت: بیش از ۲۵۳هزار نفر در مجامع عمومی نیروهای انقلاب ثبت‌نام کرده‌اند که یک سوم از آنان بانوان و بیش از هفتاد درصد جوانان هستند.

 به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، نورالدین قدیمی با اعلام اینکه بیش از ۲۵۳ هزار نفر در مجامع عمومی نیروهای انقلاب ثبت نام کرده اند، گفت: یک سوم از ثبت نام کنندگان بانوان و بیش از هفتاد درصد، جوانان هستند و این نشان دهنده حضورچشمگیر آنهاست.

وی با اشاره به اینکه شهر تهران با ثبت نام بیش از ۵۲ هزار نفر در مجامع عمومی رکور شکنی کرد، اظهار داشت: البته ثبت نام ها ادامه دارد و کلیه ثبت نام کنندگان نیز در مجمع عمومی در کانون های قشری-تخصصی ۳۹ گانه در سطح شهرستان‌ها سازماندهی می‌شوند.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تاکید کرد: بیش از حد انتظار از ثبت نام در مجامع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی استقبال شد.

قدیمی گفت: اعضای شوراهای ائتلاف و مجامع منتخب شهرستان‌ها طی چند روز آینده نمایندگان خود را جهت حضور در مجمع ملی سه هزار نفره شورای ائتلاف نیروها معرفی خواهند کرد که جزئیات آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha