۱۸ طرح نیمه‌تمام ورزشی اردبیل در انتظار تکمیل

اردبیل- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۱۸ طرح نیمه‌تمام ورزشی در شهرستان اردبیل وجود دارد که نیازمند اهتمام جدی فرماندار و مسئولان برای تکمیل است.

به گزارش ایرنا، سجاد انوشیروانی روز پنجشنبه در دیدار با فرماندار اردبیل تشریح کرد: بازسازی زمین چمن، جایگاه تماشاگران و سالن طبقاتی ورزشگاه تختی اردبیل نیازمند بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار است که امید می‌رود با جذب اعتبار مورد نیاز این طرح‌ را اجرایی کنیم.

وی از بازسازی و بهسازی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل در بخش‌های مختلف از جمله بازسازی تارتان، چمن مصنوعی، دکل روشنایی و قسمتی از سکوهای تماشاگران، رختکن‌ها، سرویس‌های بهداشتی و سیستم گرمایشی خبرداد و افزود: طرح خانه وزنه‌برداری شهرستان اردبیل نیز فعال است که تلاش می‌شود تا ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل همچنین بیان کرد: ۲ طرح ورزشی شامل سالن تخصصی جانبازان و معلولان و استخر ۵۰ متری اردبیل نیز در سال ۱۴۰۰ بر اساس توافقی که با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انجام گرفته بود، عملیاتی خواهد شد.

فرماندار اردبیل نیز در ادامه یکی از اولویت‌های اساسی در این شهرستان را توسعه ورزش و تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی برشمرد و تاکید کرد: اهتمام جدی در این زمینه وجود دارد.

مسعود امامی یگانه اضافه کرد: باید از ظرفیت استانداری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جذب اعتبارهای استانی و ملی در راستای توسعه ورزش و تکمیل طرح‌های موجود در شهرستان اردبیل استفاده شود.

وی بیان کرد: بازدیدی از طرح‌های ورزشی شهرستان اردبیل با حضور استاندار انجام می‌شود تا از نزدیک در مورد تعمیر، تجهیز و تخصیص اعتبارهای لازم برای تکمیل طرح‌ها تصمیم جدی گرفته شود.

در مجموع نزدیک به ۶۰ طرح ورزشی نیمه‌تمام در نقاط مختلف استان اردبیل وجود دارد و در حال حاضر میانگین سرانه ورزشی این استان ۰.۵۰ مترمربع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =