۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱:۰۳
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 84313002
منبع: با مشارکت بانک توسعه تعاون source
۰ نفر

برچسب‌ها

مصوبات اقتصادی خراسان جنوبی پیشرفت مناسبی داشته است

استاندار خراسان جنوبی نقش بانک توسعه تعاون را در پیشبرد مصوبات اقتصادی این استان تأثیرگذار دانست و گفت: مصوبات اقتصادی استان با حضور بانک توسعه تعاون پیشرفت مناسبی داشته است.

حمید ملانوری استاندار خراسان جنوبی که با دعوت مدیر عامل بانک توسعه تعاون به‌منظور بررسی میزان پیشرفت مصوبات اقتصادی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل ساختمان میرداماد بانک حضور یافته بود، اظهار داشت: در مقطع کنونی شاهد هستیم بانک توسعه تعاون علاوه بر نگاه خاص توسعه‌ای به استان خراسان جنوبی در فرآیندهای بانکداری استان، عهده‌دار محوریت پیشبرد تصمیمات اقتصادی استان از منظر دستگاه‌های تابعه وزارتخانه نیز گردیده است.

وی افزود: با حضور مدیران ارشد وزارتخانه، مصوبات متعددی در بخش‌های صنعت و معدن، راه، کشاورزی و گردشگری تدوین‌شده است که باهم افزایی حاصل از همکاری استانداری خراسان جنوبی و بانک توسعه تعاون در پی آن هستیم تا تحقق حداکثری این مصوبات و تأثیر مثبت آن در اشتغال و تولید استان را شاهد باشیم.

استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: اهتمام بانک توسعه تعاون در اعطای تسهیلات اشتغال آفرین و حمایت از طرح‌های تولیدی مساعد بوده است و با ادامه این روند، بانک می‌تواند در ایفای کامل تعهدات به توفیق برسد.

در ادامه این جلسه حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون همکاری میان دستگاه‌های زیرمجموعه وزارتخانه را بسیار مهم و ضروری خواند و گفت: با توجه به تصمیمات اتخاذشده در راستای هم‌افزایی بیشتر دستگاه‌های اقتصادی وزارتخانه مأموریت‌های ویژه‌ای در سرمایه‌گذاری طرح‌های حائز مزیت استان بر آن‌ها در نظر گرفته‌شده است.

وی با اشاره به طرح‌های اقتصادی دردست احداث در این استان بیان داشت:  طرح‌های زغال‌سنگ پرورده طبس، احداث کارخانه پودر میکرونیزه بنتونیت، تولید آجرنسوز، معدن مس ورزگ و هتل جهانگردی کویر به نحو مناسبی پیگیری گردیده و درصدد هستیم در کوتاه‌مدت نتایج قابل قبولی از این طرح‌ها حاصل گردد و سبب ایجاد اشتغال برای جوانان این استان باشیم وی پیش‌بینی کرد با پیشبرد طرح‌های اقتصادی استان، سرمایه‌گذاری به میزان حدود ۷۰ هزار میلیارد ریال در بخش‌های متنوع اقتصادی استان تحقق یابد.

همچنین در این جلسه عیسی منصوری معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز خاطرنشان کرد: مقرر شده است افزایش سرانه اشتغال روستایی و عشایری به میزان ۲۵۸۰ میلیارد ریال در برنامه‌های معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارتخانه گنجانده شود.

در این جلسه سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون، مشیر الحق عابدی معاون اقتصادی استاندار خراسان جنوبی، فتح اله شعبانی معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری، رضا امینی معاون هماهنگ‌کننده امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری بانک توسعه تعاون و رضا ملائی مدیر امور شعب استان خراسان جنوبی نیز نظرات تخصصی در خصوص عملکرد دستگاه‌ها در حوزه‌های اقتصادی استان ارائه دادند.

https://ttbank.ir/s/mfabYXs

م. خ

منبع: با مشارکت بانک توسعه تعاون source

برچسب‌ها

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha