۷.۶ تن تخم‌مرغ فاقد مجوز در میامی کشف شد

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی میامی گفت: یک دستگاه کامیون حامل ۷ تن و ۶۳۰ کیلوگرم تخم‌مرغ فاقد مجوز حمل در این شهرستان کشف و توقیف شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین عجم روز پنجشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان میامی حین کنترل محور مواصلاتی به یک دستگاه کامیون دستور ایست دادند.

وی با بیان اینکه این خودرو از غرب کشور به مقصد استان خراسان رضوی در حرکت بود، گفت: راننده هیچگونه سند و مدرک قانونی از محموله خود برای ارائه به پلیس نداشت.

عجم تصریح کرد: ماموران انتظامی در بازدید نهایی از این خودرو ۷ تن و۶۳۰ کیلوگرم تخم‌مرغ فاقد مجوز حمل کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی گفت: خودرو پس از هماهنگی‌های لازم قضایی توقیف و تخم مرغ های کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع مرتبط  منتقل شد.

باند سرقت از خانه‌های دربند مهدیشهر دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان سمنان گفت:  چهار عضو باند سرقت از خانه‌های خالی منطقه ییلاقی "دربند" شهرستان مهدیشهر دستگیر و ۱۱ فقره سرقت منزل کشف شد.

سرهنگ رضا بینقی روز پنجشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: در پی سرقت از چند خانه خالی در منطقه ییلاقی در بند مهدیشهر، کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان پیگیری موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و تخصصی یکی از سارقان سابقه دار شهرستان مهدیشهر، ساکن سمنان را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان سمنان ادامه داد: با یک هفته تعقیب و مراقبت مداوم و کنترل‌های نامحسوس مأموران، سرانجام مخفیگاه متهم شناسایی و عملیات دستگیری وی پس از انجام هماهنگی‌های لازم به مرحله اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های صورت گرفته مشخص شد متهم، به همراه سه همدست خود با تشکیل باندی، سراغ خانه‌های خالی منطقه دربند شهرستان مهدیشهر می‌رفتند.

 بینقی با اعلام دستگیری سه عضو دیگر این باند در عملیات های جداگانه و کشف ۱۱ فقره سرقت منزل، از مردم خواست با رعایت نکات ایمنی و ملاحظات حفاظتی از بروز اینگونه جرایم پیشگیری و هرگونه مورد مشکوکی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =