۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84312940
۰ نفر

برچسب‌ها

باندهای صهیونیستی در صدد احیای تجاوزات شرورانه و میراث قدیمی خود

تهران-ایرنا- باندها و گروه‌های صهیونیستی زیادی وجود دارند که شهر قدس اشغالی را هدف قرار داده و خواستار بیرون کردن اهالی فلسطینی را از این شهر مقدس هستند.

جنایات شهرک نشینان اسرائیلی در شهر قدس و کرانه باختری ما را به تاریخ سیاه گروه‌ها و باندهای صهیونیستی اشترن، ارگون، هاگانا و غیره برمی گرداند؛ جنایاتی که تحت حمایت انگلیس برای فلسطین قبل و بعد از ۱۹۴۸ ویرانی به بار آورد و باعث کشته شدن فلسطینی‌ها، تخریب خانه‌هایشان، آتش سوزی باغ‌ و بستان‌ها، از بین رفتن املاک و مقدسات فلسطینیان شد. انگلیس قبل از اینکه رژیم صهیونیستی رسما جنایات خود را آغاز کند، از اسرائیلی‌ها محافظت و پول و سلاح آنها را فراهم و صفوف آنها را سازماندهی کرده و با یگان‌های مختلف ارتش به آنها پیوست. رهبران صهیونیست‌ها را مورد ارج و تکریم قرار داد و جزو اولین صفوف فرماندهان ارتش و دولت و وزرا و روسای احزاب قرار داد و دست آنها را به خون آغشته کرد تا جایی که پرونده آنها سرشار از جنایات و تخلفات و تاریخ آنها شاهد مشهورترین قتل عام‌های هولناک و فجایع وحشتناک در طول تاریخ بشریت است.

جنگ چریکی اسرائیل علیه مردم فلسطین علی رغم «اعلام دولتش» و تأسیس نهاد رژیم و ادعای آن به عنوان یک رژیم دموکراتیک، پیرو قانون و پایبند به حقوق بشر، هرگز متوقف نشده است. اسرائیل ادعا داشت به یک ارتش منظم تبدیل شده که قوانین را زیر پا نمی‌گذارد و رسماً از قوانین پیروی می کند و آن را نقض نمی کند، اما حقیقت این است که آنها دروغ می‌گویند و فریب می‌دهند و پنهان می کنند. هیچ چیز، حقیقت یا رفتار آنها را تغییر نداده است، باندها و گروه‌های صهیونیستی ناپدید نشده یا نمرده‌اند، بلکه تجدید و تغییر می‎کنند و تنها اسامی آنها تغییر می‌کند؛ اما ماموریت‌ها و وظایف آنها باقی می‌ماند و رهبران آنها وزیر و روسای احزاب و جریان‌های سیاسی می‌شوند و پست‌های مختلف به آنها داده می شود، اما درباره اقدامات و جنایاتشان محاکمه نمی‌شوند.

اسرائیلی‌ها هر روز با همراهی و پشتیبانی باندهای تروریستی، سازمان‌های نژادپرست و گروه‌های دینی تندرو خود، ملت فلسطین را قتل عام می‌کنند و با انجام اقدامات تروریستی موجب رعب و وحشت میان ملت فلسطین می‎شوند. آنها فلسطینیان و دارایی‌های آنها را هدف قرار می‌دهند و آنها را مورد ضرب و شتم و شکنجه و اذیت و آزار و اهانت قرار می‌دهند و شعله‌های آتش به خانه‌های آنها می‌اندازند و منازل فلسطینیان و صاحبان آنها را می‌سوزانند. بنزین در دهان جوانان می‎ریزند و هر روز وسیله‌ای برای ترساندن و قتل مردم فلسطین اختراع می‌کنند تا با آن منازلشان را ویران و اشجار آنها را از ریشه بیرون بیاورند و نبش قبرشان بکنند و به مقدسات آنها تعرض کنند.

اسرائیل یک جامعه افراطی است؛ اگرچه برخی از اسرائیلی‌ها ادعای اعتدال و عقلانیت و منطق دارند. همه آنها سرزمین ما را اشغال و ملت ما را اخراج و ثروت‌های ما را غارت کردند. آنها متجاوزان اشغالگر و شهرک نشینان غاصبی هستند که هر روز تحت یک باند و گروه جدید و با یدک کشیدن نام یک حزب مدنی دست به اقدام سیاسی می‌زنند، اما اعمال آنها خصمانه و رفتارهای آنها تروریستی است. افکار آنها بر آمده از باورهای جنایتکارانی چون شامیر، بگین، شارون و گلدشتاین و امثال آنهاست؛ کسانی که خواستار تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سوم به جای آن بودند.

باندها و گروه‌های تروریستی صهیونیستی زیادی وجود دارد که تازه‌ترین آن ها سازمان «لاهاوا» است که شهر بیت المقدس را هدف قرار داده و می‎خواهد اهالی فلسطینی را از آن بیرون کند و از عوامل اصلی شعله ور شدن فتنه باب العامود به شمار می‎رود و خواهان کشار ملت فلسطین و نابودی اموال و دارایی آنهاست. گروه‌های افراطی و تروریستی «فتیه التلال» و ده‌ها سازمان دیگر که نام معبد را به یدک می‌کشند و مدعی حفاظت از آن هستند، روزانه تلاش می‌کنند به مسجد الاقصی حمله و محوطه آن را آلوده کنند و خواهان نابودی آن هستند.

این گروه‌های تروریستی از سوی افراد ناشناس و ناشناخته و یا افراد ساده و عادی هدایت نمی‌شوند، بلکه از سوی رهبران و مسئولان احزاب، افسران ارتش و وزرا، رجال دین، اعضای کنست، مسئولان محلی و دیگران اداره می‌شوند.

قوانین اسرائیل از این سازمان‌ها حمایت مالی و از این باندها محافظت می‌کند و آنها را مجرم نمی‌داند و مجازات نمی‌کند بلکه آنها را تشویق و تأمین مالی می‌کند و ایده‌های آنها را می‌پذیرد و به سیاست‌های آنها اعتقاد دارد. دولت و ارتش اسرائیل آنها را در حملاتشان به فلسطینیان همراهی می‌کنند و در جنایاتشان مشارکت دارند و مانع فلسطینیان در دفاع از خود می‌شوند به این بهانه که زندگی شهرک نشینان در معرض خطر و تهدید قرار دارد. بنابراین اسرائیل شاهد تشکیلات تروریستی و نهادهای نژادپرستانه بیشتر خواهد بود و این گروه‌ها و باندها برای انجام اقدامات تروریستی، قتل و تجاوز و سرقت و نابودی و تخریب گوی سبقت را از هم می ربایند. بین مناخیم بگین، اسحاق شامیر، بنی گانتس و بنیامین نتانیاهو و کسانی که با او هستند، هیچ تفاوتی وجود ندارد. همه آنها از نظر جنایات و تجاوزات برابر هستند. آنها در اصل رهبران باندها و فرماندهان تشکیلات نظامی تروریستی هستند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =