کوبل داوری هندبال قزوین به مسابقات آسیایی دعوت شدند

قزوین – ایرنا – رییس هیات هندبال استان قزوین گفت: مرضیه قفلی و مژگان حسن زاده به عنوان کوبل بین المللی داوری بانوان به مسابقات باشگاه های زنان آسیا دعوت شدند.

سعید حناچی روز  پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کنفدراسیون هندبال آسیا با ارسال نامه‌ای رسما از ۲ داور قزوینی برای قضاوت در این رقابت ها دعوت کرده است.

وی اضافه کرد: براساس اعلام کنفدراسیون هندبال آسیا پنجمین دوره رقابت های هندبال باشگاه های زنان آسیا از ۶ تا ۱۳ تیرماه در آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

این مسوول گفت:۲ نماینده از هندبال استان در کنار قهرمان لیگ هندبال بانوان ایران در این رقابت ها شرکت می کنند که افتخاری دیگر برای هندبال استان و کشور است.

حناچی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر پیگیری آموزش‌ها برای پرورش استعدادهای هندبالی استان، افزود: در این راستا کلاس مربیگری ساحلی با همکاری انجمن هندبال ساحلی فدراسیون و کلاس مربیگری درجه ۲ و سه ویژه آقایان و بانوان با همکاری کمیته مربیان و آموزش فدراسیون هندبال کشور در استان برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در آنها حضور یابند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =