صلاحیت ۲۳ داوطلب عضویت در شوراهای شهری بجستان خراسان رضوی تایید شد

گناباد- ایرنا- فرماندار بجستان در استان خراسان رضوی گفت: صلاحیت تمامی ۲۳ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی مناطق شهری این شهرستان در هیاتهای اجرایی و نظارت تایید شد.

حسین ابراهیمی کردیانی روز پنجشنبه طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ۹ نفر مربوط به شهر بجستان و ۱۴ نفر در بخش یونسی ثبت نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: ۲۷ نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی مناطق شهری بجستان ثبت نام کرده بودند که چهار نفر انصراف دادند و ۲۳ تن در عرصه حضور دارند.

فرماندار بجستان با اشاره به ثبت نام ۱۶۶ نفر برای عضویت در ششمین دوره شوراهای اسلامی مناطق روستایی بجستان گفت: تاکنون انصرافی در این بخش نداشتیم و مراحل بررسی صلاحیت آنان در هیات اجرایی در دست بررسی است که بعد از آن به هیات نظارت ارسال می شود.

وی افزود: با اعلام نتایج بررسی صلاحیتها تنور انتخابات شوراها در مناطق شهری بجستان به تدریج در حال گرم شدن است و داوطلبان عضویت در شوراها در حال رایزنی و تشکیل گروه هستند و در مناطق روستایی هم بعد از اعلام نهایی نتایج بررسی صلاحیتها فعالیتهای پیش زمینه ای انتخاباتی آغاز می‌شود.

ابراهیمی ادامه داد: تاکنون هیچ موردی از تخلفات انتخاباتی در مناطق شهری و روستایی بجستان گزارش نشده و مراتب توسط کمیته پیشگیری از تخلفات انتخاباتی به طور کامل رصد می شود.

هزار و ۲۰۰ نفر در شهرستان بجستان دست‌اندرکار برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی که بطور همزمان ۲۸ خرداد ماه برگزار می شود، هستند.

مرکز شهرستان ۳۵ هزار نفری بجستان در ۲۸۹ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha