وحدت و برادری نیاز امروز جامعه اسلامی است

کرمانشاه - ایرنا - مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه به اهمیت حفظ وحدت و برادری در جامعه اشاره کرد و گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری به حفظ وحدت و انسجام در جامعه اسلامی نیاز داریم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام شمس الله جلیلیان روز پنجشنبه در آیین تجلیل از بسیجیان و مربیان نمونه عقیدتی، سیاسی سپاه ناحیه جوانرود، فرا رسیدن هفته عقیدتی، سیاسی را تبریک گفت.

وی با یادآوری اهمیت و جایگاه علم، جهاد و تکیه بر توان داخلی افزود: علم و فناوری و تکیه بر توان توان و تولید داخلی پایه‌های عزت نفس و سربلندی هر جامعه است که باید بیشتر ه آن توجه داشته باشیم.

حجت‌الاسلام جلیلیان در ادامه به اهمیت مشارکت  حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اشاره کردو اظهار داشت: دشمنان ما در صددند با شیوه‌های مختلف مردم را در این انتخابات سرنوشت ساز ناامید کنند ولی همه وظیفه شرعی داریم با مشارکت بالای خود دشمنان را مایوس کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز در این مراسم به جنگ روانی و شبه افکنی های دشمنان اشاره کرد و گفت: با توجه به جنگ روانی و شبه افکنی دشمنان نظام نیاز به برگزاری جلسات روشنگری و بصیرتی در جامعه بیشتر احساس می‌شود.

سرهنگ بهرام میرزایی با بیان اینکه مسیر شهیدان مرتضی مطهری و حاج قاسم سلیمانی روشن و راه آنها ادامه دارد، افزود: جنگ روانی دشمن هیچگاه  مسیر ملت ایران را جدا از راه شهدا نخواهد کرد لذا در انتخابات پیش رو ملت ما پاسخ دندان شکنی به یاوه گویان خواهند داد.

وی یادآور شد: اگر دولتمردان ما در دیپلماسی موفقیتی داشته‌اند مدیون اقدامات میدانی شهید حاج قاسم سلیمانی است.

در این مراسم بسیجیان و مربیان نمونه عقیدتی، سیاسی سپاه ناحیه جوانرود تجلیل شدند.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزارنفرجمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

حجت الاسلام شمس الله جلیلیان روزپنجشنبه درآیین تجلیل از بسیجیان ومربیان نمونه  عقدتی سیاسی  سپاه ناحیه جوانرود با یادآوری اهمیت وجایگاه علم، جهادوتکیه برتوان داخلی افزود: علم وفناوری، جهادوتکیه بر تولیدات داخلی پایه های عزت وسربلندی هرجامعه ای است که باید بیش ازپیش به آن توجه داشته باشیم.

وی در ادامه به اهمیت مشارکت  حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اشاره کردو اظهارداشت :دشمنان ما در صددهستند  با شیوه های مختلف مردم را دراین انتخابات سرنوشت ساز ناامیدکنند همه وظیفه شرعی داریم با مشارکت بالای خود دشمنان را مایوس کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرودنیزبه جنگ روانی و شبه افکنی های دشمنان اشاره کردو گفت: با توجه جنگ روانی وشبه افکنی های دشمنان نظام نیاز به برگزاری جلسات روشنگری و بصیرتی درجامعه بیشتراحساس می شود.

سرهنگ بهرام میرزایی با بیان اینکه مسیروراه شهیدان مرتضی مطهری وحاج قاسم سلیمانی ادامه دارد افزود:  جنگ روانی دشمن هیچگاه  مسیر ملت ایران ازاین شهیدان بزرگوارجدا نخواهدکردودرانتخابات پیش روملت ما دندان شکنی به یاوه گویان خواهندداد.

وی یادآورشد: اگر دولتمردان ما در دیپلماسی موفقیتی داشته اند مدیون اقدامات میدانی شهیدحاج قاسم سلیمانی است.

در پایان  بسیجیان ومربیان نمونه عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه جوانرودتجلیل شدند.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزارنفرجمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =