خیرین فردیس زمینه آزادی ۲۵ زندانی را فراهم کردند

کرج - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان فردیس اعلام کرد که خیرین این شهرستان با اهدای ۴۰۰ میلیون تومان زمینه آزادی ۲۵ زندانی را فراهم کردند.

غلامرضا نادری نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان کمک ها شب گذشته در همایش نسیم مهر شهرستان فردیس توسط مردم نیکوکار برای آزادی ۲۵ زندانی جرائم غیر عمد پرداخت شد.

وی ادامه داد:  از مجموع ۲۵ زندانی مذکور، سه نفر آنان زن هستند که به زودی از زندان آزاد خواهند شد.

نادری نژاد اظهار داشت:  خیرین  شهرستان  فردیس با وجود شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی استقبال خوبی از برگزاری جشن گلریزان داشته‌اند.

وی گفت:  اکنون نیز ۳۱۰ خانواده مددجوتحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان فردیس قرار دارند که از حمایت های معیشتی برخوردار هستند.

نادری نژاد بیان داشت: انجمن حمایت از خانواده های  زندانیان یک سازمان مردم‌نهاد بوده ‌که اعتبار دولتی ندارد و تنها با کمک مردم می تواند جامعه هدف را یاری کند.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان فردیس گفت: مردم نیکوکار می توانند کمک های نقدی خود را به بانک ملی شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۱۶۷۶۲۵ و یا شماره حساب ۰۱۱۳۶۰۰۴۷۰۰۰۷ به نام انجمن حمایت از زندانیان شهرستان فردیس واریز کنند.

چهار ندامتگاه بزرگ کشور در کرج و فردیس استقرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha