امامی‌فر: ساختار فوتبال ایران مشکلات اساسی دارد

تهران- ایرنا- رییس مرکز ملی فوتبال گفت: ساختار فوتبال ایران اشکالات اساسی و مهمی دارد و این مسئله در اداره مرکز تیم‌های ملی نیز دیده می‌شود.

به گزارش ایرنا، علیرضا امامی‌فر امروز (پنجشنبه) درباره استعفای خود از ریاست مرکز ملی فوتبال اظهار داشت: به خاطر مشکلات خانوداگی و شخصی استعفا دادم و نه تنها هیچ مشکلی با رییس فدراسیون نداشتم بلکه در همین مدت همکاری حمایت همه جانبه شهاب‌الدین عزیزی خادم را کنار خودم حس کردم.

وی ادامه داد: ساختار فوتبال ایران اشکالات اساسی و مهمی دارد و این مسئله در اداره مرکز تیم‌های ملی نیز دیده می‌شود. تغییرات مدیریتی به وجود آمده در راستای برطرف کردن مشکلات درون سازمانی و اداری در تمام حوزه‌ها بوده است.

امامی‌فر گفت: رییس فدراسیون با استعفای من مخالفت کرد و به این دلیل ۲ هفته مرخصی گرفتم. اگر فضا فراهم بود، با حل مشکلات شخصی به کار ادامه خواهم داد.

وی اظهار داشت: مرکز ملی باید ویترین فوتبال ایران باشد. برای کار کردن در مرکز ملی فوتبال انگیزه بسیار زیادی داشتم و دارم و با شناخت کامل از نقاط قوت و ضعف‌ و مشکلات، قبول مسوولیت کردم تا با حمایت فدراسیون، مرکز ملی را به استانداردهای جهانی و حرفه‌ای نزدیک کنیم.

رییس مرکز ملی فوتبال افزود: اینجا باید به یک مرجع آماری و حرفه‌ای تبدیل شود و به مربیان فوتسال، فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتبال زنان در رده‌های ملی کمک کند. رسیدگی به مساله تجهیزات هم مهم است اما هدف‌گذاری‌های ما بالاتر از چیزی است که تا کنون وجود داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha