مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات دشمن را از خواب گران بیدار می‌کنند

ساری - ایرنا - استاندار مازندران شرکت در انتخابات را تجلی بارز عزم مردم در تعیین سرنوشت خودشان دانست و گفت : مردم ایران اسلامی با مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد ، دشمنان را از خواب گران بیدار می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان با انتشار پیامی به مناسبت نهم اردیبهشت ، روز شوراها تاکید کرد : شوراهای اسلامی نهادی مردمی است که بهره گیری از خرد جمعی در تصمیم گیری را در متن و اصل و اساس هویت و تشکیلات ساختاری خود دارد و بر یکی از مهم ترین مبانی اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یعنی تعامل، گفت و گو و مشارکت جمعی برای پیشبرد امور تصریح می نماید.

وی افزود : شوراهای اسلامی که نمودی از تعالیم قرآنی و دینی است و در راستای اجرای اصول قانون اساسی و نظام مردمسالاری دینی به تحقق پیوسته است، تجلی بارز اراده و عزم مردم در تعیین مقدرات خود بویژه مدیریت امور محلی و تعمیق نقش و جایگاه والای آنان در مشارکت برای اعتلا و شکوفایی آینده ای مطلوب است.

استاندار مازندران نوشت : شوراهای اسلامی شهر و روستا نهاد ارزشمندی است که ضمن ارایه خدمات لازم به مردم در صحنه شهرها و روستاها، در شرایط بحران کرونا نیز اقدامات و برنامه های موثری را برای مقابله با شیوع این ویروس منحوس و تسهیل و تسریع پویش کمک مومنانه ارایه کرده است.

وی افزود : اینک در آستانه انتخاباتی دیگر در ۲۸ خرداد امسال؛ ملت ایران اسلامی و مردم ولایتمدار مازندارن با آفریدن صحنه ای شکوهمند و در سایه انتخابی خردمندانه، نقش والا و موثر خود را در جهت توسعه و آبادانی شهر و روستای خود ایفا می نمایند و با مشارکت حداکثری و تاکید بر اصل مهم مردمسالاری دینی و پایبندی به آرمان های امام راحل و پیروی از منویات مقام معظم رهبری  دشمنان کور دل را از خواب گران خود بیدار می کنند.

حسین زادگان تصریح کرد : اینجانب فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز شوراهای اسلامی را به همه اعضاء پرتلاش و متعهد شوراهای اسلامی شهر و روستا در جای جای استان مازندران تبریک می گویم و امیدوارم؛ در سالی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان « تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها » نامگذاری و هدف گذاری شده، بالنده و پرتلاش در تعامل با مردم عزیز و همه دستگاه های اجرایی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و پیشبرد امور مردم شریف استان گام بردارند و موفق باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha